Reklama

Przed galerią stanął tor wodny. Wystąpiła też Natalia Nykiel

Opublikowano:
Autor:

Przed galerią stanął tor wodny. Wystąpiła też Natalia Nykiel - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ostatnie chwile lata wielu płocczan spędziło na wodnych szaleństwach przed Galerią Wisła na Podolszycach. Tłumy bawiły się też na koncercie Natalii Nykiel. Byliście? Szukajcie się na zdjęciach.

Ostatnie chwile lata wielu płocczan spędziło na wodnych szaleństwach przed Galerią Wisła na Podolszycach. Potem bawiono się też na koncercie Natalii Nykiel. Byliście? Szukajcie się na zdjęciach.

Była to pierwsza edycja Festiwalu Sportów Ekstremalnych, organizowanego w galerii. Nie można odmówić mu rozmachu. Przed galerią, od strony ruchliwej Wyszogrodzkiej, stanął 30-metrowy tor do skimboardingu, więc setki przejeżdżających kierowców mogły podziwiać popisy na desce na tafli wody. "Na sucho" można było ćwiczyć tuż obok, w strefie surfera. Było też sporo atrakcji dla miłośników innych sportów ekstremalnych, m.in. jazdy na bmx, fani aktywności z adrenaliną mogli też wymienić się doświadczeniami.

Na zakończenie festiwalu odbył się koncert Natalii Nykiel, która  zdobyła sławę dzięki udziałowi w programie "The voice of Poland" (była finalistką show). Nietypowy kostium wokalistki wprost nawiązywał do tematyki festiwalu. Zobaczcie zdjęcia!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE