Reklama

Przebierz się, pobiegnij z nimi, baw się dobrze i dotrzyj do mety

Opublikowano:
Autor:

Przebierz się, pobiegnij z nimi, baw się dobrze i dotrzyj do mety - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak zakończyć stary rok? Pomysłów jest wiele. Jednym z nich może być Bieg Sylwestrowy. W Płocku odbędzie się już po raz szósty. - Zaczynaliśmy od takiego sylwestrowego biegania. Bez rywalizacji sportowej - wspomina organizator biegu Leszek Brzeski, prezes Parafialno-Uczniowskiego Klubu Sportowego "Viktoria". - Teraz dochodzimy do profesjonalizmu. Po raz pierwszy na mecie będzie elektroniczny pomiar czasu.

Jak zakończyć stary rok? Pomysłów jest wiele. Jednym z nich może być Bieg Sylwestrowy. W Płocku odbędzie się już po raz szósty. - Zaczynaliśmy od takiego sylwestrowego biegania. Bez rywalizacji sportowej – wspomina organizator biegu Leszek Brzeski, prezes Parafialno-Uczniowskiego Klubu Sportowego "Viktoria". – Teraz dochodzimy do profesjonalizmu. Po raz pierwszy na mecie będzie elektroniczny pomiar czasu.

Uczestnicy Biegu Sylwestrowego, a na razie chęć zadeklarowało ponad 130 osób, do pokonania będą mieli około 6 km – dwa okrążenia wokół Sobótki. Jak dodaje Brzeski dotychczas uczestnicy traktowali Bieg jako zabawę, niewielu przywiązywało wagę do czasu.

– Większość osób razem z małymi dziećmi pokonywała tylko część trasy. Ważna była i jest dobra zabawa. Coraz więcej osób przebiera się w oryginalne stroje – za to będzie specjalna nagroda – zapewnia Brzeski.

Dla zwycięzców przygotowano puchary. Biuro zawodów będzie mieściło się w Zespole Szkół Technicznych przy Kilińskiego, będzie czynne w sobotę w dniu startu od 9.00. Początek zawodów nad Sobótką o godz. 11. Zapisy na stronie www.viktoria-plock.pl lub w dniu zawodów.

- To jest fajna zabawa na świeżym powietrzu, cieszę się, ze w tym kierunku to idzie. Mile widziani są wszyscy, którzy chcieliby dobrze się bawić – zaprasza Brzeski.

Na koniec wszyscy uczestnicy lampką szampana uczczą nadejście Nowego Roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE