Reklama

Prowadzisz biznes? Unikaj błędów w sieci

Opublikowano:
Autor:

Prowadzisz biznes? Unikaj błędów w sieci - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Organizatorzy Płockampu postanowili najwyraźniej nie zasypiać gruszek w popiele i po pierwszej edycji, która okazała się ogromnym sukcesem frekwencyjnym, już za kilka dni ruszają z nową odsłoną. Będzie o grzechach na Facebooku, pozyskiwaniu dofinansowania z zewnątrz i prowadzeniu biznesu w sieci.

Organizatorzy Płockampu postanowili najwyraźniej nie zasypiać gruszek w popiele i po pierwszej edycji, która okazała się ogromnym sukcesem frekwencyjnym, już za kilka dni ruszają z nową odsłoną. Będzie o grzechach na Facebooku, pozyskiwaniu dofinansowania z zewnątrz i prowadzeniu biznesu w sieci.

Jak już pisaliśmy, pierwsza edycja barcampu, czyli nieformalnego spotkania ludzi związanych z branżą internetową, która odbyła się w czerwcu w pubie Zachęta, okazała się sporym sukcesem - przyszło mnóstwo osób, a prelegentów szczerze dzielących się swoimi doświadczeniami w handlu w sieci, słuchano z wielkim zainteresowaniem.

Na drugą edycję nie trzeba było długo czekać - kolejny Płockamp odbędzie się już w najbliższy czwartek, tym razem w Klubie Suszarnia przy ulicy Grodzkiej 4. Zaproszeni mogą czuć się wszyscy, którzy prowadzą swój biznes lub myślą o jego założeniu, a zwłaszcza ci, którzy zamierzają prowadzić go przez Internet. Prelegenci opowiedzą m.in. o głównych błędach wpływających na negatywny odbiór marki i tych popełnianych w mediach społecznościowych, o sposobach pozyskania pieniędzy z zewnętrznych źródeł czy o tym, czym jest i jaką ma siłę tzw. real-time marketing.

Oto plan czwartkowego Płockampu:

17:00-17:30 rejestracja
17:30-18:00 Dagmara Pakulska “Real-Time Marketing w e-biznesie. Odkryj potencjał działań w czasie rzeczywistym!”
18:00-18:30 Chris Kwacz "Personal Branding w Social Media. Siedem Grzechów Głównych"
18:30- 19:00 Stanisław Radominski “Show me the money, czyli gdzie jest kasa dla startupu?” (Fundusze unijne i pozostałe możliwości pozyskiwania kapitału finansowania firm)
Blok “Rób Internety w Płocku”
19:00 -19:30 Tomasz Wysocki “Najczęściej popełniane błędy wpływające na negatywny odbiór marki”
19:30 Afertparty
Po prezentacjach organizatorzy zapraszają do kuluarowych rozmów z prelegentami oraz uczestnikami Płockampu, nawiązywania nowych kontaktów i relacji biznesowych. Przynieście ze sobą wizytówki!

Rejestracja na: http://www.plockamp2.evenea.pl/


O ciekawostkach z poprzedniego spotkania pisaliśmy tutaj:  

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE