Reklama

Proponują trzy nowe przystanki i zmiany w dotychczasowych lokalizacjach

Opublikowano:
Autor:

Proponują trzy nowe przystanki i zmiany w dotychczasowych lokalizacjach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To na razie tylko propozycja lokalizacji przystanków komunikacyjnych, nikt z dnia na dzień niczego nie zmieni. Propozycje zostały przedstawione radnym w ramach projektu uchwały na najbliższą sesję w auli ratusza.

To na razie tylko propozycja lokalizacji przystanków komunikacyjnych, nikt z dnia na dzień niczego nie zmieni. Propozycje zostały przedstawione radnym w ramach projektu uchwały na najbliższą sesję w auli ratusza.

Propozycje przystanków:

1) Lasockiego 01 i 02 (ul. Dworcowa - przesunięcie w taki sposób, że dwa przystanki, obecnie znajdujące się przy skrzyżowaniu Dworcowej z al. Piłsudskiego, znalazłyby się w pobliżu skrzyżowania ul. Lasockiego i Dworcowej),

2) Ogródek jordanowski 03 i 04 (al. Kilińskiego - tu przystanek teraz znajdujący się bliżej zoo zostałby przesunięty w stronę skrzyżowania al,. Kilińskiego i ul. Kolegialnej, natomiast drugi przystanek w pobliżu rogatek warszawskich znalazłby się na docinku al. Kilińskiego między ul. Wyszogrodzką a ul. 4 Pułku Strzelców Konnych).

Ponadto dodano trzy nowe przystanki: Przyjazna 01 i 02, Maszewska 03 (ul. Traktowa).

- Rada Miasta Płocka dla zaspokojenia potrzeb mieszkańców wskazuje w formie uchwały wstępne miejsca lokalizacji nowych przystanków komunikacyjnych, które to uwzględnia zarządca drogi - wyjaśnia Jacek Ambroziak, dyrektor Wydziału Transportu Publicznego i Inżynierii Ruchu Drogowego. - O ostatecznej lokalizacji takiego przystanku decyduje zarządca drogi, uwzględniając charakter drogi oraz warunki bezpieczeństwa ruchu drogowego. Wskazane w uchwale lokalizacje wynikają z wniosków mieszkańców oraz potrzeb reorganizacji i poprawy dostępności transportu publicznego na terenie miasta Płocka.

 

 

Materiały załączone do projektu uchwały

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE