Reklama

Prominenci popłyną Poltanikiem, by pomóc potrzebującym

Opublikowano:
Autor:

Prominenci popłyną Poltanikiem, by pomóc potrzebującym - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To będzie piąta odsłona szopki noworocznej. Tym razem prominenci, znane twarze z mediów i same media zagrają w sztuce "Poltanik" pod wodzą Mariusza Pogonowskiego, by zebrać cegiełki na szczytny cel.

To będzie piąta odsłona szopki noworocznej. Tym razem prominenci, znane twarze z mediów i same media zagrają w sztuce "Poltanik" pod wodzą Mariusza Pogonowskiego, by zebrać cegiełki na szczytny cel. 

Szopka zostanie wystawiona 3 marca o godz. 19. Bilety już są dostępne w kasach teatru.

 - Gwarantujemy dobrą zabawę, a środki pozyskane z cegiełek przeznaczymy na szlachetny cel - pomoc w budzeniu Dawida i remont mieszkania niepełnosprawnej Natalki - zaczęła Elżbieta Gapińska.

Szopka będzie dotyczyła aktualnych tematów, nie tylko tych politycznych.

- Chodzi o ujrzenie aktualnej sytuacji w krzywym zwierciadle, trochę prześmiewczym - mówi Elżbieta Gapińska. - Chcemy dać możliwość do śmiechu, zachęcić do wspólnej, dobrej zabawy.

Nieco więcej rąbka tajemnicy o sztuce uchylił Mariusz Pogonowski:

- Akcja dzieje się na Poltaniku - zaczął z tajemniczym uśmiechem Mariusz Pogonowski. - Na skutek zmian klimatycznych na ziemi wszystko skryła woda i ludzkość przesiadła się na statki. I na tym naszym statku dzieją się takie różne rzeczy, w których będzie można odnaleźć mnóstwo różnych odniesień do bieżących wydarzeń.  Każdy się w tym przejrzy jak w lustrze - zapewniał aktor i reżyser w jednej osobie. - Zaprezentujemy 39 etiud, w których jest przewidzianych ponad 40 postaci scenicznych.

Autorami scenariusza są Radosław Lewandowski, Artur Jaroszewski i Mariusz Pogonowski. W sztuce mają zagrać m.in. prezydent Andrzej Nowakowski i starosta Mariusz Bieniek.

Jeśli ktoś chciałby udzielić wsparcia na szczytny cel indywidualnie, może skontaktować się z Fundacją Portal FM - Pomagamy Dzieciom" , www.portal.fm.net.pl.

Natomiast ci, którzy na żywo chcą zobaczyć, jak też spiszą się ci świeżo upieczeni aktorzy, czy nie zje ich trema i czy udźwigną ciężar odpowiedzialności...niech ruszą do kas teatru.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE