Reklama

Próby zatuszowania gafy. O, Matko!

Opublikowano:
Autor:

Próby zatuszowania gafy. O, Matko! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Aż jęknęliśmy, zobaczywszy próby zatuszowania gafy z bilbordami zapowiadającymi Jarmark Tumski i Dni Historii Płocka, na których zabrakło głównego organizatora. Licho nie śpi - doklejony logotyp nie dość, że się odkleja, to jeszcze zawieszono go... do góry nogami.

Aż jęknęliśmy, zobaczywszy próby zatuszowania gafy z bilbordami zapowiadającymi Jarmark Tumski i Dni Historii Płocka, na których zabrakło głównego organizatora. Licho nie śpi - doklejony logotyp nie dość, że się odkleja, to jeszcze zawieszono go... do góry nogami.

Pisaliśmy dziś o gafie, którą zaliczył Ratusz - na bilbordach obwieszczających dwie imprezy, które odbędą się za tydzień na starówce, pojawiły się logotypy Urzędu Miasta, Orlenu i Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki, zabrakło natomiast wzmianki o głównych organizatorach Jarmarku Tumskiego na czele ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Muzeum Mazowieckiego.

Jednak - kajał się Ratusz -  cała wpadka była wynikiem pomyki. Cóż, zdarza się, licho nie śpi. Urzędnicy obiecali raz dwa dokleić logotypy stowarzyszenia tak, by po gafie nie było śladu.

Jednak najwyraźniej przysłowiowe licho rozbudziło się na dobre - logo, owszem, doklejono, ale już zdążyło się odkleić. Mało tego - ktoś najwyraźniej miał w poważaniu, co przykleja i jak, bo logo wisi do góry nogami. Cóż... można albo zakląć soczyście, albo wzywać niebiosa, krzycząc: "litości!, albo litościwie skwitować całą tę sytuację rozbawionym uśmiechem.

Fot. Krzysztof Wiśniewski

Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE