Reklama

Próbował jechać bez uprawnień, z pomocą przyszedł kolega...

Opublikowano:
Autor:

Próbował jechać bez uprawnień, z pomocą przyszedł kolega... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kamera monitoringu zarejestrowała moment kolizji, do której doszło w miniony piątek przy restauracji McDonald's na ul. Wyszogrodzkiej. Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia.

Kamera monitoringu zarejestrowała moment kolizji, do której doszło w miniony piątek przy restauracji McDonald's na ul. Wyszogrodzkiej. Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia.

Kolizję zgłosił dyżurnemu Komendy Miejskiej Policji w Płocku operator monitoringu. Samochód marki Honda uderzył w auto marki Renault, zaparkowane na parkingu przy restauracji McDonald's na ul. Wyszogrodzkiej. Sytuacja była o tyle nietypowa, że wcześniej za kierownicą auta swoich sił próbował mężczyzna, który nie posiadał prawa jazdy. Operator monitoringu o przebiegu zdarzenia na bieżąco informował dyżurnego Komendy Miejskiej Policji oraz dyżurnego Straży Miejskiej. Materiał ze zdarzenia został zabezpieczony na potrzeby policji.

- Był to samochód typu automat - poinformował Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy KMP w Płocku. - Młody mężczyzna nie potrafił opanować auta i poprosił o pomoc kolegę, który uderzył w auto marki Renault stojące na parkingu. Mężczyźni oddali się z miejsca zdarzenia, zostali jednak szybko zatrzymani przez patrol policji. 

Pierwszy z zatrzymanych usłyszał zarzut prowadzenia auta bez uprawnień, drugi odpowie za spowodowanie kolizji. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE