Reklama

Primus in Agendo. Nagroda dla dyrektor z Płocka

Opublikowano:
Autor:

Primus in Agendo. Nagroda dla dyrektor z Płocka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Primus in Agendo – Pierwszy w Działaniu – to honorowa odznaka nadawana przez ministra właściwego do spraw pracy, zabezpieczenia społecznego i rodziny za szczególne działania i zasługi na rzecz rynku pracy, polityki społecznej lub rodziny.

Primus in Agendo – Pierwszy w Działaniu – to honorowa odznaka nadawana przez ministra właściwego do spraw pracy, zabezpieczenia społecznego i rodziny za szczególne działania i zasługi na rzecz rynku pracy, polityki społecznej lub rodziny. 

W tym roku w gronie zaledwie trzech wyróżnionych osób w województwie mazowieckim znalazła się Małgorzata Bombalicka, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Płocku (na zdjęciu - pierwsza z lewej). Oprócz niej doceniono pracę  Aleksandry Hedy (zastępcy dyrektora w PUP dla powiatu warszawskiego-zachodniego) oraz Elżbieta Szczepańska, dyrektor PUP w Legionowie.

Niespełna 56-letnia Małgorzata Bombalicka szefuje płockiej placówce od końcówki 2014 roku. Wówczas dyrektor PUP Iwona Sierocka została wicestarostą powiatu płockiego, a Bombalicka, do tego czasu zastępca dyrektora, przejęła obowiązki szefowej.

Podczas uroczystej gali w stolicy odznaki wręczyli marszałek Adam Struzik i Ewa Flaszyńska, dyrektor Departamentu Rynku Pracy w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

- Odznaka jest wyrazem uznania dla aktywnej, pełnej zaangażowania i oddania postawy wyróżnionego,  najciekawszych i najbardziej wartościowych inicjatyw, nowatorskich osiągnięć oraz innowacyjnych projektów, a także rzetelności i ofiarności w podejmowanych działaniach - czytamy na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Odznaka została ustanowiona przez Radę Ministrów w 2015 r. Do jej nadawania upoważniony został Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej,  który nadaje odznakę z własnej inicjatywy lub na wniosek: ministra lub kierownika urzędu centralnego, posła lub senatora, kierownika jednostki organizacyjnej podległej lub nadzorowanej, terenowego organu administracji rządowej lub organu samorządu terytorialnego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE