Reklama

Prezydent zaprasza płocczan na rozmowę: Przyznaję, że w takiej formie to dla mnie nowość

Opublikowano:
Autor:

Prezydent zaprasza płocczan na rozmowę: Przyznaję, że w takiej formie to dla mnie nowość  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Andrzej Nowakowski już w zeszłym tygodniu zapraszał płocczan do zadawania mu pytań za pośrednictwem wideochatu. Odnosił się m.in. do aktualnej sytuacji, inwestycji czy sytuacji przedsiębiorców. W poniedziałek, 23 marca o godz. 14.00 ponownie zaprasza, aby zasiąść przed komputerami.

Andrzej Nowakowski już w zeszłym tygodniu zapraszał płocczan do zadawania mu pytań za pośrednictwem wideochatu. Odnosił się m.in. do aktualnej sytuacji, inwestycji czy sytuacji przedsiębiorców. W poniedziałek, 23 marca o godz. 14.00 ponownie zaprasza, aby zasiąść przed komputerami.

- Zapraszam dziś na godz. 14.00 na rozmowę o… literaturze pięknej. Przedstawię ciekawą historię jednego z polskich twórców. Jego nazwisko niech na razie pozostanie niespodzianką - poinformował w poniedziałek włodarz miasta. - Mój wykład kieruję szczególnie do uczniów szkół średnich. Przez 11 lat byłem nauczycielem języka polskiego w „Jagiellonce”, ale przyznaję, że „lekcja” w takiej formie to dla mnie nowość...

W poniedziałek tuż po godz. 8.00 odniósł się do nauczania zdalnego.

- Nie łudźmy się, żadna polska szkoła nie jest na to przygotowana. Przed nauczycielami, rodzicami, a przede wszystkim przed uczniami ogromne wyzwanie, zmaganie się przez najbliższe tygodnie z rzeczywistością, na którą nie byli przygotowani. Trzeba postarać się zmierzyć z tym problemem. Jako miasto będziemy wspierać na tyle, na ile to będzie możliwe.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE