Reklama

Prezydent szuka szefa MZOS. Jakiego?

Opublikowano:
Autor:

Prezydent szuka szefa MZOS. Jakiego? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Prezydent ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych, które zwolnił niedawno Andrzej Zarębski. Jakie wymagania stawia przed nowym szefem MZOS?

Prezydent ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych, które zwolnił niedawno Andrzej Zarębski. Jakie wymagania stawia przed nowym szefem MZOS?

Przypomnijmy:  17 lutego Andrzej Zarębski, który od kwietnia 2011 był szefem MZOS, przestał nim być. Oficjalnie była to jego decyzja, jak podaje Ratusz, dyrektor odszedł za porozumieniem stron do pracy w spółce miejskiej SPR Wisła Płock. Do czasu wyłonienia nowego dyrektora miejskiej jednostki obowiązki szefa MZOS pełni jej wiceszef Piotr Tolik.

W piątek prezydent ogłosił konkurs na nowego dyrektora.  Kandydaci, którzy chcieliby kierować MZOS-em, muszą mieć polskie obywatelstwo, cieszyć się nieposzlakowaną opinią, pełną zdolnością do czynności prawnych i korzystaniem z pełni praw publicznych. Oczywiście nie mogą być karani prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Poza tym przyszły szef MZOS musi mieć wizję funkcjonowania komórki, wyższe wykształcenie i co najmniej 5-letni staż pracy,  ale niekoniecznie na stanowisku kierowniczym.

Wymagana jest również znajomość ustaw i... umiejętność kierowania zespołem. Z naszych informacji wynika, że to właśnie brak tej ostatniej cechy zarzucano byłemu szefowi MZOS, a konflikty z byłymi i obecnymi pracownikami, nieraz kończące się w sądzie, były jednym z częściej podnoszonych zarzutów wobec niego.


Oferty należy składać do 31 marca.

Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE