Reklama

Prezydent pyta prezesa Orlenu, czy były to tylko populistyczne obietnice wyborcze

Opublikowano:
Autor:

Prezydent pyta prezesa Orlenu, czy były to tylko populistyczne obietnice wyborcze - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości - Szanowny panie prezesie, wybory do władz samorządowych w Płocku już za nami. Czas więc przejść od obietnic do realizacji - napisał w liście do Daniela Obajtka prezydent Płocka, Andrzej Nowakowski. Dalej nawiązuje do wydarzeń z kampanii wyborczej i zapowiedzi utworzenia miejskiego centrum diagnostyki i profilaktyki onkologicznej: - Mam nadzieję, że zapewnienia mojej kontrkandydatki na fotel prezydenta miasta o pana deklaracji dotyczącej współpracy PKN Orlen przy realizacji projektu nie były tylko populistycznymi obietnicami wyborczymi.

- Szanowny panie prezesie, wybory do władz samorządowych w Płocku już za nami. Czas więc przejść od obietnic do realizacji - napisał w liście do Daniela Obajtka prezydent Płocka, Andrzej Nowakowski. Dalej nawiązuje do wydarzeń z kampanii wyborczej i zapowiedzi utworzenia miejskiego centrum diagnostyki i profilaktyki onkologicznej: - Mam nadzieję, że zapewnienia mojej kontrkandydatki na fotel prezydenta miasta o pana deklaracji dotyczącej współpracy PKN Orlen przy realizacji projektu nie były tylko populistycznymi obietnicami wyborczymi.

Andrzej Nowakowski zaprasza prezesa do "konkretnych rozmów prowadzących do powstania placówki, która w znaczący sposób może wpłynąć na poprawę zdrowotnego bezpieczeństwa płocczan".

[ZT]20360[/ZT]

Oto treść listu datowanego na 25 października (w poniedziałek rano wpłynął do redakcyjnej skrzynki wysłany z Ratusza):

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE