Reklama

Prezydent poprowadził konkurs o historii

Opublikowano:
Autor:

Prezydent poprowadził konkurs o historii - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Niespodziewana wizyta Andrzeja Nowakowskiego była jedną z największych atrakcji imprezy dla dzieci zorganizowanej przez Radę Mieszkańców Osiedla Wyszogrodzka.

Niespodziewana wizyta Andrzeja Nowakowskiego była jedną z największych atrakcji imprezy dla dzieci zorganizowanej przez Radę Mieszkańców Osiedla Wyszogrodzka.

Prezydent Płocka dotarł do Szkoły Podstawowej nr 12 z nagrodami dla zwycięzców konkursu związanego z historią miasta. Nie ograniczył się jedynie do obserwowania przebiegu rywalizacji, ale sam ją poprowadził, na chwilę wyręczając Klauna Pajko, który jak zwykle w takich okolicznościach był wręcz niezastąpiony.

To głównie dzięki niemu dzieci bawiły się doskonale, a uśmiechy nie znikały z ich ust nawet na chwilę. Każde dziecko, które pojawiło się na imprezie „Uśmiech dla najmłodszych”, obdarowane zostało przez organizatorów słodyczami, które ufundowane zostały przez Radę Osiedla oraz sponsorów.

– To było bardzo interesujące doświadczenie – powiedział nam przewodniczący Zarządu Osiedla Wyszogrodzka Łukasz Dąbrowski. – Jestem pewien, że zorganizujemy jeszcze niejedno spotkanie dla najmłodszych z naszego osiedla.

Fot. Archiwum Rady Osiedla Wyszogrodzka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE