Reklama

Prezydent ogłosił konkurs. Chce promować estetykę miasta

Opublikowano:
Autor:

Prezydent ogłosił konkurs. Chce promować estetykę miasta - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Prezydent Andrzej Nowakowski zdecydował się ogłosić konkurs na najpiękniejszą letnią kawiarenkę. Zgłosić się mogą wszyscy właściciele lokali, których przynajmniej część mieści się na świeżym powietrzu.

Prezydent Andrzej Nowakowski zdecydował się ogłosić konkurs na najpiękniejszą letnią kawiarenkę. Zgłosić się mogą wszyscy właściciele lokali, których przynajmniej część mieści się na świeżym powietrzu.

Lato to czas, kiedy lubimy spożywać posiłki czy też wypić kawę na zewnątrz. W okolicach starówki, ale nie tylko, wyrastają wówczas więc letnie ogródki. Prezydent chce wybrać najładniejszy z nich. 

Zgłosić się może każdy właściciel kawiarni, pizzerii, pubów itp., położonych w granicach administracyjnych Płocka. Kartę zgłoszeniową można pobrać ze strony rozwojmiasta.plock.eu. Urzędnicy na formularze czekają w dniach 1-11 sierpnia. 

Każdy ze zgłoszonych ogródków przejdzie oględziny, a konkurs rozstrzygnie Zespół ds. Estetyki Miasta. Jury weźmie pod uwagę oddziaływanie na przestrzeń publiczną, dopasowanie do otoczenia, pomysłowość i kreatywność wykonania, aranżację zieleni, oświetlenie i zwykłe, ogólne wrażenie. Zwycięzca otrzyma tytuł "Najpiękniejszej letniej kawiarenki 2017". Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas Jarmarku św. Bartłomieja (25-27 sierpnia). 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE