Reklama

Prezydent Nowakowski szuka...pracy

Opublikowano:
Autor:

Prezydent Nowakowski szuka...pracy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości – Mogę pomagać w sklepie, zająć się dziećmi, pracować na budowie – reklamuje się prezydent Płocka. – Jestem dobrym menadżerem, mam doświadczenie w działalności samorządowej i parlamentarnej, więc mogę doradzać np. biznesmenom czy osobom chcącym angażować się społecznie. Umiem też gotować.

– Mogę pomagać w sklepie, zająć się dziećmi, pracować na budowie – reklamuje się prezydent Płocka. – Jestem dobrym menadżerem, mam doświadczenie w działalności samorządowej i parlamentarnej, więc mogę doradzać np. biznesmenom czy osobom chcącym angażować się społecznie. Umiem też gotować.

Andrzej Nowakowski w ten nietypowy sposób zamierza wspomóc tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Osoba, która przelicytuje wszystkich konkurentów, będzie mogła na jeden dzień wykorzystać prezydenta miasta do wykonania określonej pracy (nie ma żadnych ograniczeń).
Nietypowego „zakupu” będzie można dokonać za pośrednictwem aukcji WOŚP na Allegro . Licytacja już trwa. Cena wywoławcza to 1000 zł.

Zatrudnienie prezydenta może stać się doskonałą reklamą dla kogoś, kto zdecyduje się na jeden dzień skorzystać z usług tak nietypowego „pracownika”. Wylicytowana w ten sposób kwota zasili konto WOŚP. Przypominamy, że w tym roku pieniądze przeznaczone będą na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Fot. Tomasz Paszkiewicz/Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE