Reklama

Prezydent chce przyznać nagrodę. Czas na nominacje

Opublikowano:
Autor:

Prezydent chce przyznać nagrodę. Czas na nominacje - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dostrzegasz, że firma, w której pracujesz, mocno angażuje się w działalność społeczną? Wyróżnia się czymś szczególnym na tle pozostałych lokalnych działalności gospodarczych? Zgłoś ją do konkursu o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Płocka.

Dostrzegasz, że firma, w której pracujesz, mocno angażuje się w działalność społeczną? Wyróżnia się czymś szczególnym na tle pozostałych lokalnych działalności gospodarczych? Zgłoś ją do konkursu o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Płocka.

Społeczna odpowiedzialność biznesu. Z tym hasłem spotykamy się coraz częściej. Sęk w tym, aby nie było to wyłącznie samo hasło na papierze w strategii marketingowej, ale i faktyczna, prospołeczna działalność, która przynosi realne korzyści swoim adresatom. Prezydent chciałby nagrodzić tych przedsiębiorców, którzy prężnie działają na rzecz płocczan, budując przy tym swój pozytywny wizerunek. Nagroda ma charakter honorowy, służy promocji i upowszechnianiu wzorców godnych naśladowania.

Konkurs o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Płocka jest kontynuacją organizowanego od 2013 roku konkursu „Przedsiębiorca Społecznie Zaangażowany”. Dotychczasowymi laureatami była m. in. najstarsza płocka firma i jedna z trzech najstarszych w kraju spółdzielni spożywców – ,,Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców ,,Zgoda”, na liście nagrodzonych znalazł się również Orlen, Peklimar, Fortum Power and Heat Polska, płocki sklep sieci Auchan, Hotel Herman – Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne. W 2015 roku trafiła do Galerii Wisła, w której często odbywają się akcje charytatywne, oraz do Grupy OPEUS.

W roku ubiegłym konkurs został uzupełniony o dwie nowe kategorie „Pracodawca Roku” i „Kreator Roku”, aby zapewnić pełniejsze docenienie aktywności lokalnych przedsiębiorców.

Kto może zgłaszać do nagrody? Wszystko zależy od kategorii. Płocka Rada Działalności Pożytku Publicznego i płockie organizacje pozarządowe mogą nominować w kategorii „Przedsiębiorca Społecznie Zaangażowany”. Szersze spektrum dotyczy kategorii „Pracodawca roku”. Prawo do zgłaszania kandydatur przyznano: Płockiej Radzie Gospodarczej, Samorządowej Radzie Szkolnictwa Zawodowego oraz płockim organizacjom pozarządowym i organizacji przedsiębiorców, instytucjom rynku pracy oraz przedstawicielom pracowników. W przypadku „Kreatora roku” taka możliwość dotyczy Płockiej Rady ds. Innowacyjności i Działalności Badawczo Rozwojowej, Płockiej Rady Gospodarczej i Samorządowej Rady Szkolnictwa Zawodowego, płockich szkół wyższych i organizacji przedsiębiorców, jak również płockich przedsiębiorców i lokalnych mediów.

Wypełnione formularze (będą dostępne na stronie Ratusza) trzeba złożyć w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Płocka w terminie do 30 listopada.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE