Reklama

Prawo i Sprawiedliwość zyskuje jeden mandat więcej. Kto się dostał?

Opublikowano:
Autor:

Prawo i Sprawiedliwość zyskuje jeden mandat więcej. Kto się dostał? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kto dostał się do Rady Miasta Płocka, a kto nie? Przypomnijmy, że nie startowali obecni radni Marcin Flakiewicz i Piotr Szpakowicz. A po niedzielnych wyborach w radzie raczej zabraknie jeszcze jednego radnego. Za to dostał się były wiceprezydent w czasie, kiedy włodarzem Płocka był jeszcze Mirosław Milewski, Piotr Kubera. Kubera był również miejskim radnym przez trzy kadencje - od 2002 do 2014 r.

Kto dostał się do Rady Miasta Płocka, a kto nie? Przypomnijmy, że nie startowali obecni radni Marcin Flakiewicz i Piotr Szpakowicz. A po niedzielnych wyborach w radzie raczej zabraknie jeszcze jednego radnego. Za to dostał się były wiceprezydent w czasie, kiedy włodarzem Płocka był jeszcze Mirosław Milewski, Piotr Kubera. Kubera był również miejskim radnym przez trzy kadencje - od 2002 do 2014 r.

Znamy już nazwiska tych kandydatów Prawa i sprawiedliwości, którzy zasiądą w ławach w kolejnej kadencji Rady Miasta Płocka. Nie są to jednak jeszcze oficjalne wyniki.

Z okręgu nr 1 dostali się: Marek Krysztofiak, Tomasz Kolczyński, Piotr Kubera

Z okręgu nr 2 dostali się: Wioletta Kulpa, Leszek Brzeski, Edward Bogdan (pedagog, dyrygent, nauczyciel w Państwowej Szkole Muzycznej w Płocku, w której pełni społecznie funkcję przewodniczącego związku KZ NSZZ „Solidarność”)

Z okręgu nr 3 dostali się: Andrzej Aleksandrowicz, Teresa Kijek (radna z osiedla Radziwie, ławnik Sądu Pracy i Ubezpieczeń Społecznych), Jerzy Seweryniak

Z okręgu nr 4 dostali się: Tomasz Korga, Adam Modliborski

Oznacza to, że nie zobaczymy już w ławach radnej Barbary Smardzewskiej-Czmiel.

Przypomnijmy, że nie będzie drugiej tury. Andrzej Nowakowski zostanie prezydentem Płocka na trzecią i tym razem pięcioletnią kadencję.

Wioletta Kulpa, która starła się w tych wyborach prezydenckich z Andrzejem Nowakowskim, komentuje:

- Taki był wynik wyborców. Mam nadzieję, że były to uczciwe wybory. Dziękuję mieszkańcom za poparcie. Dalej zamierzam działać na rzecz miasta jako radna, wnikliwie i rzetelnie analizując dokumenty.

[ZT]20664[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE