Reklama

Prawie 11,5 miliona złotych na kolejne ścieżki rowerowe w Płocku

Opublikowano:
Autor:

Prawie 11,5 miliona złotych na kolejne ścieżki rowerowe w Płocku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości To już pewne, w środę zostanie podpisana umowa na dofinansowanie unijne do budowy 13 km ścieżek rowerowych. Poinformował o tym prezydent w trakcie podsumowania akacji "Rowerowy Maj".

To już pewne, w środę zostanie podpisana umowa na dofinansowanie unijne do budowy 13 km ścieżek rowerowych. Poinformował o tym prezydent w trakcie podsumowania akacji "Rowerowy Maj". 

- Przy każdej remontowanej drodze staramy się, aby powstawały kolejne ścieżki rowerowe. Tą najważniejsza jest R1 - mówił prezydent, czyli główna magistrala rowerowa od Kobylińskiego, dalej wzdłuż Jachowicza, Piłsudskiego, aż do skrzyżowania Wyszogrodzkiej z Armii Krajowej. - W środę podpiszemy umowę na unijne dofinansowanie kolejnych ścieżek dla zwolenników jednośladów, w tym na R1. 

Decyzją zarządu województwa mazowieckiego projekt otrzyma dofinansowanie w wysokości ponad 11,4 mln zł w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Umowę podpiszą marszałek Mazowsza Adam Struzik i prezydent Płocka Andrzej Nowakowski. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE