Reklama

Pracownicy firmy kurierskiej w kwarantannie. Ognisko koronawirusa w Sochaczewie

Opublikowano:
Autor:

Pracownicy firmy kurierskiej w kwarantannie. Ognisko koronawirusa w Sochaczewie  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gostyniński sanepid poinformował, że na terenie powiatu gostynińskiego w kwarantannie domowej przebywa 7 pracowników firmy kuriereskiej DHL. W Sochaczewskiej siedzibie zdiagnozowano ognisko koronawirusa.

Gostyniński sanepid poinformował, że na terenie powiatu gostynińskiego w kwarantannie domowej przebywa 7 pracowników firmy kuriereskiej DHL. W Sochaczewskiej siedzibie zdiagnozowano ognisko koronawirusa. 

W ciągu ostatnich 24 godzin na terenie powiatu gostynińskiego zdiagnozowano 1 przypadek zakażenia koronawirusem. 563 osoby przebywają w obowiązkowej kwarantannie domowej. 

- Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gostyninie informuje, że w izolacji domowej na terenie powiatu gostynińskiego przebywa 7 osób - pracowników DHL w Sochaczewie. Ze względu na zarejestrowane ognisko zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w DHL w Sochaczewie dochodzenie i postępowanie epidemiologiczne w tej sprawie prowadzi właściwy terenowo Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sochaczewie - czytamy w komunikacie gostynińskiego sanepidu. 

Jak dodaje sanepid, te osoby pozostają pod nadzorem i są w stałym kontakcie z lekarzami podstawowej opieki medycznej. Mieszkańcy powiatu gostynińskiego, którzy mieli kontakt z pracownikami, również zostali objęci kwarantanną. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE