Reklama

Pracownia działań twórczych w galerii

Opublikowano:
Autor:

Pracownia działań twórczych w galerii - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z początkiem lipca rozpoczęła swoją działalność nowa placówka Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki. Już teraz zaprasza dzieci do udziału w ciekawych warsztatach, a z pełnym harmonogramem zajęć ruszy we wrześniu.

Z początkiem lipca rozpoczęła swoją działalność nowa placówka Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki "Kolor i forma". Już teraz zaprasza dzieci do udziału w ciekawych warsztatach, a z pełnym harmonogramem zajęć ruszy we wrześniu. 

- Pracownia działań twórczych " Kolor i forma" w galerii  POKiS zajęła lokal na pierwszym piętrze Galerii Wisła, w sąsiedztwie salonu Symbiosis – informuje Magdalena Michalska, marketing manager Galerii Wisła. - Będzie miała charakter otwarty, ściśle związany z życiem i potrzebami środowiska, w którym się znajduje. Obejmie warsztaty dla przedszkoli i szkół, popołudniowe zajęcia plastyczne, wystawy, organizację konkursów plastycznych, konsultacje dla nauczycieli, promowanie uzdolnionej młodzieży, współpracę z placówkami o podobnym charakterze z innych miast - wymienia.

Jak podsumowuje Magdalena Michalska, nowy edukacyjny komponent galerii ma służyć szerokiemu gronu odbiorców, a wakacje będą dobrym czasem na rozwój pracowni. Z pełnym harmonogramem i po brzegi wypełnionym grafikiem placówka ma wystartować już we wrześniu. Tymczasem 4 i 5 sierpnia, w godz. 12:00 – 18:00, dzieci zaproszone są na warsztaty "Wakacje w Afryce". 

Wśród przewidzianych atrakcji znalazły się m.in. warsztaty plastyczne (origami, papieroplastyka), tworzenie przestrzennych modeli afrykańskich zwierząt, zagadki, rebusy, zabawy i konkursy.

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki jest miejską instytucją kultury i realizuje zadania związane z edukacją i animacją artystyczną, promocją amatorskiego ruchu artystycznego oraz upowszechnianiem kultury. Pracownia Działań Twórczych „Kolor i forma” w Galerii Wisła skupi się na animacjach, warsztatach oraz wystawach dla dzieci i młodzieży.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE