Reklama

Pożar w Maszewie, jedna osoba w szpitalu

Opublikowano:
Autor:

Pożar w Maszewie, jedna osoba w szpitalu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa dogaszanie pożaru domu, do którego doszło w Maszewie Dużym we wczesnych godzinach popołudniowych. W wyniku tego zdarzenia nikt nie doznał obrażeń.

Trwa dogaszanie pożaru domu, do którego doszło w Maszewie Dużym we wczesnych godzinach popołudniowych. W wyniku tego zdarzenia nikt nie doznał obrażeń.

Jak poinformował rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek, pożar wybuchł przed 13.00 na ulicy Lipnowskiej w Maszewie Dużym. W związku z akcją gaśniczą jeden z pasów ruchu jest nieprzejezdny, a ruchem kierują funkcjonariusze drogówki.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że dom zamieszkiwany był przez pięć osób. W chwili wybuchu pożaru w domu przebywała jedynie jego właścicielka. Została odwieziona do szpitala na obserwację, ale ze wstępnych ustaleń wynika, że nie doznała żadnych obrażeń ciała. Jej córka, zięć i dwoje ich dzieci w chwili wybuchu pożaru przebywali poza domem.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną pożaru. Kiedy zakończy się akcja gaśnicza, policja rozpocznie oględziny pogorzeliska, dzięki którym powinno zostać ustalone, dlaczego doszło do zapalenia się domu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE