Reklama

Pożar. Ktoś zaprószył ogień? [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Pożar. Ktoś zaprószył ogień? [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W środę rano w płomieniach stanął kompleks drewnianych budynków gospodarczych przy ul. Pasternakiewicza. Pożar gasiło 12 strażaków.

W środę rano w płomieniach stanął kompleks drewnianych budynków gospodarczych przy ul. Pasternakiewicza. Pożar gasiło 12 strażaków.

O pożarze na terenie jednej z posesji w rejonie ul. Pasternakiewicza, między Otolińską a Graniczną, powiadomił nas czytelnik. Jak powierdza rzecznikpłockiej straży pożarnej, Edward Mysera, zgłoszenie o pożarze dyżurny  otrzymał ok. 8.25. 

- Płonął  kompleks drewnianych budynków gospodarczych o wymiarach 30 na 5 m, w których przechowywane były m.in. narzędzia do uprawy, a także butle z gazem propan butan itp., które strażacy wynieśli z budynku  - informuje rzecznik.  - Nie mamy informacji, by ktoś ucierpiał w pożarze.

Płomienie gasiło 12 strażaków Państwowej Straży Pożarnej, na miejsce pojechały trzy wozy strażackie. Spaleniu uległa ok. jednej trzeciej powierzchni budynków. Doszczętnie spaliła się natomiast przybudówka o wymiarach ok. trzy na trzy m - to w niej prawdopodobnie powstał pożar, który następnie przeniósł się na większy budynek.  Niewykluczone, że w przybudówce pomieszkiwały osoby bezdomne i to one zaprószyły ogień. To jednak na razie jedynie wstępne przypuszczenia. Przyczyny zdarzenia ma wyjaśnić policyjne postępowanie.

Fot. Czytelnicy

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE