Reklama

Pożar. Halę uratowali pracownicy

Opublikowano:
Autor:

Pożar. Halę uratowali pracownicy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzięki błyskawicznej reakcji pracowników zakładu produkującego folie przy Granicznej i równie szybkiej akcji strażaków, ogień nie zdołał się rozprzestrzenić na całą halę.

Dzięki błyskawicznej reakcji pracowników zakładu produkującego folie przy Granicznej i równie szybkiej akcji strażaków, ogień nie zdołał się rozprzestrzenić na całą halę.

O pożarze w hali fabryki folii przy Granicznej, z tyłu Coteksu,  poinformowała nas rzeczniczka straży miejskiej Jolanta Głowacka. Na szczęście nikt nie ucierpiał, a dzięki szybkiej akcji pracowników zakładu i straży pożarnej, udało się uniknąć poważnych zniszczeń.  Z informacji przekazanych nam przez rzecznika straży pożarnej Jacka Starczewskiego wynika, że zapaliła się maszyna do nadruków na folii, ogień udało się opanować, i dzięki temu uniknąć uszkodzenia wyposażenia hali,  ale nadal strażnicy walczą ze sporym zadymieniem obiektu. W tej chwili trwa dogaszanie, a ponieważ tynki są nagrzane i wewnątrz jest bardzo wysoka temperatura, zanim strażacy opuszczą halę, muszą dokładnie sprawdzić, czy gdzieś nie tlą się płomienie.

Teren przy Granicznej zabezpieczają dwa patrole municypalnych oraz policjanci.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE