Reklama

Powstanie nowa toaleta publiczna na Podolszycach

Opublikowano:
Autor:

Powstanie nowa toaleta publiczna na Podolszycach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 200 tys. zł będzie kosztowała nowa toaleta publiczna, która do połowy grudnia ma powstać w parku na Podolszycach. Znajdzie się w niej również to, czego bardzo pragnęły wszystkie mamy - przewijak!

Ponad 200 tys. zł będzie kosztowała nowa toaleta publiczna, która do połowy grudnia ma powstać w parku na Podolszycach. Znajdzie się w niej również to, czego bardzo pragnęły wszystkie mamy - przewijak!

Budowa toalety w parku na Podolszycach Północ to  zwycięski projekt osiedlowy IV edycji budżetu obywatelskiego. Skorzystają na nim przede wszystkim ci, którzy w parku spędzali długie godziny, a więc głównie rodzice i dziadkowie wraz ze swoimi pociechami.

Publiczna toaleta powstanie budynku stróżówki przy wejściu do parku od strony ulicy Łączniczek. Po przebudowie znajdą się tam ubikacje: damska, męska, a także przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz - co szczególnie istotne dla mam z bardzo małymi dziećmi - miejsce do przewijania niemowląt.

Do przetargu na przebudowę stróżówki wpłynęły dwie oferty. Ratusz uznał, że korzystniejszą złożyła firma usługi Remontowo-budowlane Radosław Kiełpiński z Radzanowa, która zaproponowała cenę 218 tys. zł i pięcioletnią gwarancję. Na zakończenie prac ma czas do 15 grudnia 2016 r.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE