Reklama

Powstanie kolejne boisko. Ratusz ogłosił przetarg

Opublikowano:
Autor:

Powstanie kolejne boisko. Ratusz ogłosił przetarg  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Boisko wielofunkcyjne, siłownia pod chmurką, a do tego chodniki, ławki i zieleń. Ratusz ogłosił przetarg na taką inwestycję na osiedlu Wyszogrodzka.

Boisko wielofunkcyjne, siłownia pod chmurką, a do tego chodniki, ławki i zieleń. Ratusz ogłosił przetarg na taką inwestycję na osiedlu Wyszogrodzka. 

Zadanie realizowane jest w ramach budżetu obywatelskiego. W ramach inwestycji przy ul. Źródlanej powstanie przede wszystkim boisko wielofunkcyjne o wymiarach 50x32,4 m z nawierzchnią poliuretanowo-gumową oraz siłownia pod chmurką wyposażona w wyciąg górny-odwodziciel, biegacz, twister-wahadło, wioślarz, drabinkę-podciąg, jeździec i orbitrek. 

Wykonane zostaną także obiekty tzw. małej architektury, czyli m.in. ławki i kosze na śmieci. Powstaną chodniki, zaplanowano także teren zielony. 

Ratusz przewiduje, że prace budowlane powinny zakończyć się do 20 sierpnia 2018 roku. Termin składania ofert do przetargu mija 28 marca o 12:00. 60% kryterium przy wyborze oferty stanowi cena, pozostałe 40% gwarancja. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE