Reklama

Powiedział, że wraca do Polski i słuch po nim zaginął. Czy ktoś go widział?

Opublikowano:
Autor:

Powiedział, że wraca do Polski i słuch po nim zaginął. Czy ktoś go widział? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci poszukują 27-letniego Marcina Cybarta, który miał wracać z Holandii do Polski i ślad po nim zaginął. Rodzina nie ma z nim kontaktu od połowy czerwca. AKTUALIZACJA: Zakończyły się poszukiwania, mężczyzna przebywa w szpitalu we Francji.

Policjanci poszukują 27-letniego Marcina Cybarta, który miał wracać z Holandii do Polski i ślad po nim zaginął. Rodzina nie ma z nim kontaktu od połowy czerwca.

Jak poinformował rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, w połowie kwietnia 27-letni Marcin Cybart wyjechał do pracy do Holandii. Zatrzymał się w hotelu w miejscowości Wateringen, przy  DE LIERSEWEG 15. Następnie 18 czerwca spakował swoje rzeczy i powiedział, że wraca do Polski. Ale do dziś nie wrócił do miejsca zamieszkania ani nie skontaktował się z rodziną. Miejsce jego pobytu nie jest znane.

Za płocką policją podajemy rysopis mężczyzny: wzrost 180 cm, waga 72 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótkie ciemny blond. Nie wiadomo, w co był ubrany w chwili zaginięcia.

Ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku tel. 24 266 15 66, 24 266 16 00, 24 266 16 01 lub nr tel. alarmowych 112 i 997.

AKTUALIZACJA:

W poniedziałek, 8 sierpnia, rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek  policjanci zakończyli już poszukiwania zaginionego 27-latka. Mężczyzna przebywa w szpitalu we Francji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE