Reklama

Potrzebuje pomocy. W pożarze straciła dorobek swojego życia

Opublikowano:
Autor:

Potrzebuje pomocy. W pożarze straciła dorobek swojego życia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Płomienie zabrały jej dom i to, co w nim posiadała. W tym domu we wsi Rudowo niedaleko Bielska pani Beata Wiśniewska mieszkała ze swoją mamą. - Nie znacie jej, nic w tym dziwnego. To skromna, cicha kobieta jakich wiele w naszej gminie. Pewnie nikt by się nią bliżej nie zainteresował gdyby nie pożar…

Płomienie zabrały jej dom i to, co w nim posiadała. W tym domu we wsi Rudowo niedaleko Bielska pani Beata Wiśniewska mieszkała ze swoją mamą. - Nie znacie jej, nic w tym dziwnego. To skromna, cicha kobieta jakich wiele w naszej gminie. Pewnie nikt by się nią bliżej nie zainteresował gdyby nie pożar…

Trwa zbiórka pieniędzy dla kobiety, która straciła dom w pożarze, który był 19 stycznia 2020 r. W działaniach na miejscu brały udział dwie jednostki ratowniczo-gaśnicze z Płocka i druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bielsku.

Ks. Jerzy Zdunkiewicz, proboszcza tamtejszej parafii, ogłosił zbiórkę po mszach do puszek właśnie na pomoc dla Pani Beaty Wiśniewskiej. Jednocześnie trwa zbiórka w internecie na stronie https://pomagam.pl.

–  Co to „DOM” każdy z Was wie. To miejsce do którego się wraca choćby z najdalszej podróży. To kolebka naszych wspomnień  i historia całych pokoleń rodziny!  Pani Beata, tak to ta co pracowała w sklepie w Bielsku, pamiętacie?  To jedna z nas – mieszkanka naszej bielskiej społeczności. Jest bez dachu nad głową! – informuje organizatorka zbiórki, pani Natalia.

Liczy się większa i mniejsza wpłata, po prostu każdy grosz. O udostępnienie zbiórki poprosiła jedna z czytelniczek.

Fot. OSP Bielsk

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE