Reklama

Potrącenie 10-latki w Płocku. Do tego mnóstwo kolizji i kradzieży

Opublikowano:
Autor:

Potrącenie 10-latki w Płocku. Do tego mnóstwo kolizji i kradzieży - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miniony weekend był bardzo pracowity dla policjantów. W sobotę doszło do potrącenie przebiegającej w nieoznaczonym miejscu 10-letniej dziewczynki. Ponadto funkcjonariusze odnotowali kilkanaście zdarzeń drogowych, trzy kradzieże i zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców.

Miniony weekend był bardzo pracowity dla policjantów. W sobotę doszło do potrącenie przebiegającej w nieoznaczonym miejscu 10-letniej dziewczynki. Ponadto funkcjonariusze odnotowali kilkanaście zdarzeń drogowych, trzy kradzieże i zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. 

W piątek informowaliśmy o wypadku w Słupnie. 

- 68-letni mieszkaniec powiatu płockiego, z ciężkimi obrażeniami, został przewieziony do szpitala - mówi Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. 

[ZT]15176[/ZT]

Do wypadku doszło też w sobotę przy ul. Lasockiego. Jak relacjonuje rzecznik, kierująca nissanem micra potrąciła przebiegającą w nieoznaczonym miejscu 10-letnie dziewczynkę. - Dziecko z obrażeniami ciała zostało przewiezione do szpitala. Nie posiadamy informacji aby obrażenia zagrażały jej życiu - informuje Piasek. 

Policjanci odnotowali także 15 kolizji w mieście i siedem na terenie powiatu. Nietrzeźwych kierowców zatrzymano przy ul. Gwardii Ludowej oraz Kilińskiego. 

Z innych zdarzeń rzecznik wymienia kradzieże. Z baru przy ul. Medycznej skradziono 260 zł w gotówce. Dużo większe straty ponieśli właściciele nasion kukurydzy, które skradziono z pomieszczenia gospodarczego w Mogielnicy (gm. Drobin). Były warte 11 tys. złotych. 3800 zł były z kolei warte narzędzia skradzione z niezamieszkałego domu w miejscowości Janoszyce (gm. Brudzeń). 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE