Reklama

Poszukują statystów do filmu. Będzie casting

Opublikowano:
Autor:

Poszukują statystów do filmu. Będzie casting  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeśli ktoś marzy o karierze aktorskiej, to całkiem możliwe, że to będzie pierwszy krok. Już za kilka dni w płockim teatrze odbędzie się casting do filmu "Zabawa zabawa".

Jeśli ktoś marzy o karierze aktorskiej, to całkiem możliwe, że to będzie pierwszy krok. Już za kilka dni w płockim teatrze odbędzie się casting do filmu "Zabawa zabawa".

Casting na statystów rozpocznie się już w najbliższy piątek 25 sierpnia o 15:00 i potrwa do 19:00. W sobotę druga tura, tym razem w godzinach 10:00-14:00. Producenci filmu zapraszają osoby w wieku 25-60 lat. 

Praca przy filmie rozpocznie się zaledwie kilkadziesiąt godzin po castingu. Już w poniedziałek 28 sierpnia będą kręcone sceny w teatrze, a dzień później w barze. W obu przypadkach będą to zdjęcia dzienno-nocne, a więc mniej więcej w godzinach 14:00-2:00/3:00. Producenci zapewniają, że statyści otrzymają zapłatę

Film "Zabawa zabawa" wyreżyseruje Kinga Dębska, która ma na swoim koncie m.in. hit "Moje córki krowy". Najnowszy film będzie dotykał problemu alkoholizmu, który może przytrafić się osobie w każdym wieku. To historia trzech kobiet, które są w różnych fazach uzależnienia. W rolach głównych wystąpią Agata Kulesza, Dorota Kolak i Maria Dębska. 

- Scenariusz filmu reżyserka napisała wspólnie z Miką Dunin, najsłynniejszą polską blogerką piszącą o kobiecym piciu. Został on doskonale udokumentowany i uwiarygodniony rozmowami z wieloma kobietami, zmagającymi się z nałogiem. Premiera filmu zaplanowana jest na 2018 rok - informują producenci. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE