Reklama

Reklama

Poszukiwany Lider Szlachetnej Paczki

Opublikowano: 12 czerwca 2013 20:44
Autor:

Poszukiwany Lider Szlachetnej Paczki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Organizatorzy Szlachetnej Paczki poszukują ponad 500 Liderów w różnych miejscach Polski. Również w Płocku.

Reklama

Organizatorzy Szlachetnej Paczki poszukują ponad 500 Liderów w różnych miejscach Polski. Również w Płocku.

– Szukamy ludzi odpowiedzialnych, pragnących pomagać i realnie zmieniać swoje otoczenie, potrafiących pracować w grupie i organizować pracę innych osób – mówi ksiądz Jacek WIOSNA Stryczek, inicjator projektu Szlachetna Paczka. – Oferujemy szkolenia i rozwój kompetencji oraz szansę na sprawdzenie się w działaniu.

Zadaniem Lidera Szlachetnej Paczki jest budowanie zespołu wolontariuszy i koordynowanie jego pracy. Starają się wspólnie docierać z pomocą do rodzin, które żyją w niezawinionej biedzie. Wolontariusze, pod okiem swego Lidera, spotykają się z rodzinami, przeprowadzają ankiety i włączają najbardziej potrzebujące rodziny do projektu. Lider zajmuje się zorganizowaniem zaplecza logistycznego. Jego zadaniem jest również dbanie o zapewnienie jak najwyższej jakości pomocy potrzebującym jej rodzinom.

Projekt, który doczekał się już trzynastej edycji, co roku jednoczy kilkaset tysięcy osób. Ich wspólnym celem jest realna zmiana życia konkretnych rodzi, które żyją w biedzie i w zapomnieniu. W 2012 roku Szlachetna Paczka dotarła do ponad trzynastu tysięcy potrzebujących rodzin czyli ponad 55 tysięcy osób, starszych, samotnych, rodzin dotkniętych chorobą lub niepełnosprawnością, samotnych rodziców i rodzin wielodzietnych. Mówiąc krótko – osób żyjących w niezawinionej biedzie.
Rekrutacja liderów Szlachetnej Paczki 2013 potrwa do 20 czerwca. Wystarczy wejść na stronę www.superw.pl i uzupełnić formularz.

fot. Wojciech Moskal

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.