Reklama

Postanowienia łatwe do spełnienia? Schudnę!

Opublikowano:
Autor:

Postanowienia łatwe do spełnienia? Schudnę! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pozbycie się nadmiernych kilogramów i wprowadzenie zdrowego odżywiania to obok rozpoczęcia regularnej aktywności fizycznej i rzucenia palenia jedno z najczęstszych noworocznych postanowień.Cel jest słuszny, ponieważ służy poprawie naszego zdrowia i samopoczucia. W kwestii odchudzania i dążenia do uzyskania zgrabnej sylwetki rzadko kiedy udajemy się po pomoc do specjalisty. Czy to konieczne by uzyskać wymarzony efekt? Samodzielnie, pełni zapału przystępujemy do realizacji nowych wyzwań, jednak z upływem dni często je porzucamy „na później”. Jak tym razem dotrzymać noworocznych postanowień? Z badań wynika, że zaledwie 1/10 podjętych postanowień doczeka się realizacji.

Pozbycie się nadmiernych kilogramów i wprowadzenie zdrowego odżywiania to obok rozpoczęcia regularnej aktywności fizycznej i rzucenia palenia jedno z najczęstszych noworocznych postanowień.Cel jest słuszny, ponieważ służy poprawie naszego zdrowia i samopoczucia. W kwestii odchudzania i dążenia do uzyskania zgrabnej sylwetki rzadko kiedy udajemy się po pomoc do specjalisty. Czy to konieczne by uzyskać wymarzony efekt? Samodzielnie, pełni zapału przystępujemy do realizacji nowych wyzwań, jednak z upływem dni często je porzucamy „na później”. Jak tym razem dotrzymać noworocznych postanowień? Z badań wynika, że zaledwie 1/10 podjętych postanowień doczeka się realizacji.

W pojedynkę czy z pomocą?

Samodzielne próby odchudzania często kończą się klęską – brak motywacji, zmęczenie, brak kontroli, ale przede wszystkim źle dopasowana do naszego trybu życia dieta prędzej czy później wywołuje u nas frustrację. By dieta była skuteczna i przyniosła zadowalające efekty musi być dopasowana do naszego stylu życia – podkreśla Dietetyk Kamila Tyburska.

Nie trudno dopasować nam życie do nowego sposobu odżywiania - jednak tylko na krótką metę. Najmniejsze odstąpienie od reguł postawionych sobie w czasie odchudzania powoduje, że szybko poddajemy się i rezygnujemy z dalszej walki. Sztuką jest tak dopracować swój jadłospis by potrafić odnaleźć się w każdej sytuacji.

W takiej sytuacji warto udać się do specjalisty. Dietetyk pomoże nam ustalić realne cele, które krok po kroku będą motywować nas do dalszych zmian.

 

Często popełnianym błędem jest stawianie sobie zbyt wygórowanych celów. Duże spadki masy ciała, w krótkim czasie są bardzo trudne do zrealizowania. Zbyt duże wymagania względem siebie i uzyskiwanych przez nas wyników powodują szybkie rozczarowanie, a w efekcie porzucenie diety – mówi Dietetyk Joanna Domańska.

Podstawą skutecznego odchudzania jest więc wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych, w czym może nam pomóc specjalista. Pamiętajmy, że odchudzanie jest procesem długotrwałym, a zmiany, które wprowadzamy do naszego sposobu odżywiania chociaż w części powinny pozostać z nami na stałe, by uniknąć efektu jo-jo.

Odchudzanie z Naturhouse, czyli 3 elementy w jednej metodzie

Metoda Naturhouse jest bardzo prosta - składa się z kilku elementów. To właśnie jej kompleksowość jest kluczem do sukcesu!

1 element - STAŁA OPIEKA DIETETYKA.

Wizyty odbywają się co tydzień. Regularność ta jest ważna dla dietetyka, jak i odchudzającej się osoby – pozwala monitorować efekty i czuwać nad właściwym przebiegiem kuracji.

2 element - ODPOWIEDNIO DOBRANA DIETA.

Łatwa i szybka w przygotowaniu z ogólnodostępnych składników, pełnowartościowa, sycąca i smaczna. Dobierana indywidualnie do potrzeb danego organizmu, trybu życia, wykonywanego zawodu, przebytych chorób czy upodobań smakowych.

3 element: SUPLEMENTACJA.

Naturalne ekstrakty roślinne wspomagają efektywność procesu, odżywiają organizm, pomagają przyspieszyć metabolizm, spalić zbędną tkankę tłuszczową czy pozbyć się zatrzymanej w organizmie wody.

Masz wątpliwości? - Umów się na konsultację!

Przekonaj się już dziś, że realizacja noworocznych postanowień może być łatwa, przyjemna i zakończyć się sukcesem! Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem Naturhouse – zważ się, zmierz i porozmawiaj ze specjalistą. Zobacz, że odchudzanie nie musi wiązać się z niesmaczną dietą i uczuciem pustego żołądka.

Aby skorzystać z bezpłatnej konsultacji dietetycznej wystarczy umówić się telefonicznie:

Centrum Dietetyczne Naturhouse

ul. Małachowskiego 4b
09-400 Płock

tel. 24 364 97 87
e-mail: [email protected]

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 8:00 – 16:00
Wtorek - Piątek: 8:00 – 19:00

Lub online:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE