Reklama

Pospieszcie się, wkrótce koniec głosowania!

Opublikowano:
Autor:

Pospieszcie się, wkrótce koniec głosowania! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To już ostatnie dni głosowania w tej edycji Budżetu Obywatelskiego. Jeśli nie chcecie głosować przez internet, a do tej pory nie zrobiliście tego w żadnym z wyznaczonych punktów, w sobotę, 19 października będzie okazja w Atrium Mosty.

To już ostatnie dni głosowania w tej edycji Budżetu Obywatelskiego. Jeśli nie chcecie głosować przez internet, a do tej pory nie zrobiliście tego w żadnym z wyznaczonych punktów, w sobotę, 19 października będzie okazja w Atrium Mosty.

Pamiętajcie, że głosowanie trwa do 20 października! Tym razem nie można wysłać SMS-a. Wyznaczono m.in. mobilne punkty głosowania. W sobotę, 19 października taki punkt znajdziemy w Atrium Mosty (ul. Tysiąclecia 2a) w godz. 12:00 - 18:00.

Wybieramy spośród 62 projektów osiedlowych i ogólnomiejskich zgłoszonych do tej edycji budżetu obywatelskiego. Jednej osobie przysługują maksymalnie dwa głosy.

[ZT]23488[/ZT]

Głosujemy osobiście w wybranych punktach do głosowania, po okazaniu dokumentu tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL bądź internetowo po zalogowaniu na stronie www.mojemiasto.plock.eu. Pamiętajcie, to od liczby głosów zależy czy do realizacji przejdzie projekt zakładający np. powstanie płockiego stoku zjazdowego, rozbudowę placu zabaw, powstanie nowego oświetlenia, tężni, strefy wspinaczkowej nad Wisłą, parku wodnego, ustawienie ławek z przewijakiem albo wiat rowerowych, stworzenie osiedlowego parku dla psów, kolejnych stacji Płockiego Roweru Miejskiego albo trampolinowego placu zabaw dla małych i dużych oraz seniorów, a może zorganizowanie warsztatów parkour oraz breakdance. Łącznie do wyboru mamy 62 projekty, w tym 17 projektów ogólnomiejskich i 45 osiedlowych.

Zasady:
- głosować może każdy mieszkaniec Płocka, niezależnie od wieku,
- można głosować tylko raz, oddając maksymalnie 2 głosy: na jeden projekt z listy ogólnomiejskiej i na jeden projekt z listy osiedlowej,
- głosować można tylko raz za pomocą jednej z dostępnych form głosowania,
- można głosować w dowolnym punkcie, niezależnie od miejsca zamieszkania,
- głosować można na projekt z dowolnego osiedla.

Osoby uprawnione do głosowania, które nie ukończyły 18 lat muszą okazać ważną legitymację szkolną / dowód tymczasowy / paszport oraz numer PESEL.

Osoby mające mniej niż 13 lat muszą również posiadać zgodę opiekuna prawnego na udział w głosowaniu - formularz dostępny w punktach do głosowania i na stronie www.mojemiasto.plock.eu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE