Reklama

Poseł oferuje darmowe wejściówki do kina i na lodowisko podczas ferii

Opublikowano:
Autor:

Poseł oferuje darmowe wejściówki do kina i na lodowisko podczas ferii - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wejściówki do kina, na lodowisko, na basen, wycieczka - z takimi propozycjami dla młodych ludzi, którzy niebawem będą mogli odpocząć podczas ferii od szkolnych obowiązków, wyszedł poseł Lewicy z naszego kręgu, Arkadiusz Iwaniak.

Wejściówki do kina, na lodowisko, na basen, wycieczka - z takimi propozycjami dla młodych ludzi, którzy niebawem będą mogli odpocząć podczas ferii od szkolnych obowiązków, wyszedł poseł Lewicy z naszego kręgu, Arkadiusz Iwaniak.

W ten sposób, jak tłumaczy parlamentarzysta, chciałby nakłonić młodych ludzi ze szkół podstawowych do wyjścia z domu, skorzystania z miejskich atrakcji podczas ferii zimowych. Aby zdobyć wejściówkę do kina lub na lodowisko, wystarczy zgłosić się do jego biura poselskiego przy ul. Rembielińskiego 8 (I piętro, godz. 10.00-16.00) od 3 lutego, można też zadzwonić i uprzedzić, że dziecko zjawi się po bilet (tel 513-576-646).

- Musimy mieć potwierdzenie od opiekuna, że jest zgoda na udział dziecka - dodaje. - A dlaczego akurat tyle biletów? Robimy to pilotażowo, nie wiemy jakie będzie zainteresowanie. Jeśli będzie większe, pomyślimy o większej akcji następnym razem. A może przygotujemy coś dla dzieci na wakacje, aby się nie nudziły.

Na pewno skorzystają dzieci ze szkół podstawowych z Przasnysza. dla nich przygotowano wycieczkę do Warszawy połączoną ze zwiedzaniem Muzeum Sportu i Turystyki, Sejmu i Pałacu Kultury i Nauki. Grupę 55 osób zorganizuje burmistrz Przasnysza, transport i atrakcje na miejscu są po stronie posła. - Z Płocka zrobimy wycieczkę w innym terminie - dopowiadał.

Podopieczni z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego przy ul. Mościckiego otrzymają karnet na spędzenie 80 godzin na basenie Podolanka. Dodatkowo przygotowano - w tym przypadku wejściówki będą do odbioru w poselskim biurze (do wyczerpania zapasów) - 100 karnetów na lodowisko miejskie (od 8 lutego do 23 lutego 2020 r.) oraz 120 wejściówek do "Kina za rogiem". Do wyboru są trzy sense (na każdy może wejść maksymalnie 40 osób):

17 lutego, godz. 13.00 - Mia i biały lew,

19 lutego, godz. 11.00 - Ugly dolls,

21 lutego, godz. 12.00 - Praziomek.

Poseł zastrzegł, że akcji nie finansuje z pieniędzy na prowadzenie biura. - W ten sposób nie mogę tego zrobić. To prywatne pieniądze.

Fot. Materiał graficzny przysłany z biura poselskiego

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE