Reklama

Pościg policji na Maszewie. Agresywny mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli

Opublikowano:
Autor:

Pościg policji na Maszewie. Agresywny mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Około 11:30 na Maszewie doszło do awantury między policjantami, a agresywnym mężczyzną. Podejrzany szarpał się z funkcjonariuszami, konieczne było wezwanie posiłków.

Około 11:30 na Maszewie doszło do awantury między policjantami, a agresywnym mężczyzną. Podejrzany szarpał się z funkcjonariuszami, konieczne było wezwanie posiłków. 

Jak wynika z relacji naszego czytelnika, w interwencji początkowo brała udział dwójka policjantów. Mężczyzna cały czas był agresywny, szarpał się z policjantami. 

- Prowadząca go policjantka przewróciła się - relacjonuje czytelnik. 

Jak się okazało, mężczyzna kilka minut wcześniej przekroczył dozwoloną prędkość, ale nie zatrzymał się do kontroli pojazdu. 

- Zaczął uciekać. W wyniku pościgu został zatrzymany, ale zaczął szarpać się z policjantami - potwierdza sierż. szt. Krystyna Kowalska z płockiej policji. - Doszło do naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. Trwają czynności z zatrzymanym. 

Zgodnie z art. 222 kodeksu karnego, za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza policji grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do 3 lat. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE