Reklama

Portal zrobi walentynkę. Ty wyślesz…link

Opublikowano:
Autor:

Portal zrobi walentynkę. Ty wyślesz…link - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Obawiacie się, że jeśli ukochana czy ukochany zamiast pluszaka dostanie w prezencie na Walentynki… link do naszego portalu, to mina jej zrzednie i romantyczny nastrój trafi szlag? Nic z tych rzeczy!

Obawiacie się, że jeśli ukochana czy ukochany zamiast pluszaka dostanie w prezencie na Walentynki… link do naszego portalu, to mina jej zrzednie i romantyczny nastrój trafi szlag? Nic z tych rzeczy!

Z
wyczaj obdarowywania się walentynkami nie jest zarezerwowany dla młodzieży szkolnej. Kartka - również elektroniczna - rozpromieni każde oblicze - i to młodzieńcze, i to pokryte siateczką zmarszczek.

Dlatego właśnie udostępniamy Wam galerię zdjęć na stronie głównej naszego portalu. Będziemy w niej zamieszczać Wasze nadesłane wyznania miłosne, każde na oddzielnej kartce opracowanej przez naszego grafika. Wygląd kartki z motywami walentynkowymi będzie niespodzianką tak dla adresata portalowej walentynki, jak i jego nadawcy.

Jak to działa?  Musicie wysłać nam swoje wyznanie miłosne, resztą zajmiemy się my. Liścik może być podpisany pseudonimem, pełnym imieniem i nazwiskiem, tylko imieniem, w miejscu nadawcy może też widnieć po prostu „tajemniczy wielbiciel". Treść kartki też jest dowolna, oczywiście w granicach dobrego smaku. Możecie dołączyć jakąś sentencję, aforyzm albo krótki wierszyk. Ważne, by był naprawdę krótki - napisany trzynastozgłoskowcem poemat raczej nie zmieści się na kartce.  No i najważniejsze - koniecznie trzeba napisać, do kogo jest skierowane to wyznanie!

Reszta jest już na naszej głowie - Wasze wyznania umieścimy na kolorowych walentynkowych kartkach i opublikujemy w galerii zdjęć Portalu Płock. Chyba że ktoś chce sam popisać się umiejętnościami grafika i przysłać nam własną kartkę - czekamy na prace o wymiarach 616x410 px w formacie jpg. 

Dlatego nie zwlekajcie - na Wasze wyznania miłosne czekamy do godziny 23.00 w czwartek! Swoje krótkie teksty przysyłajcie na adres:

Kartki opublikujemy w piątek 14 lutego rano. Wtedy będzie można już wysyłać…linki do ukochanych albo czekać, by sami znaleźli!

Poniżej przykładowa walentynka.
Jeśli prześlecie nam tekst np. "Droga X, moje serce jest jak pies, daj mu jeść. Twój wierny Y", kartka może wyglądać następująco:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE