Reklama

Popołudnie na płockim nabrzeżu wiślanym [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Popołudnie na płockim nabrzeżu wiślanym [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Słoneczny, ale dość chłodny poniedziałek sprawił, że na nabrzeżu wiślanym oraz Sobótce nie było zbyt wielu osób. A jak wyglądała sytuacja ze stosowaniem się do obostrzeń, związanych z koronawirusem?

Słoneczny, ale dość chłodny poniedziałek sprawił, że na nabrzeżu wiślanym oraz Sobótce nie było zbyt wielu osób. A jak wyglądała sytuacja ze stosowaniem się do obostrzeń, związanych z koronawirusem?

Po godz. 16 zarówno na Sobótce, jak i na nabrzeżu w rejonie ul. Rybaki spacerowały pojedyncze osoby, rodzice z dziećmi. Nie brakowało rowerzystów, miłośników nordic walking czy elektrycznej hulajnogi. Kilka osób łowiło ryby w Sobótce. 

W ciągu godziny spotkaliśmy w tym rejonie ponad 100 osób. Niestety, nie wszyscy stosowali się do obowiązku zasłaniania ust i nosa. Zdecydowana większość miała maseczki, kilka osób zasłoniło się szalikiem. Ale trafił się tata trójki dzieci, który szedł beztrosko bez maski, z telefonem przy uchu. Za to cała trójka dzieci wyposażona była w maseczki.

Dwie spacerujące panie nie wytrzymały bez nikotyny, zdjęły więc ochronę twarzy i nosa, zaciągając się papierosami. 

Coraz więcej osób preferuję nową "modę", czyli noszenie maseczki... na brodzie, niemal przy szyi. Coś w stylu "mam, bo taki obowiązek, ale ona ma mi w niczym nie przeszkadzać". 

Wymienione przypadki dotyczą jednak jedynie drobnej części spotkanych osób. Generalnie można ocenić, że zdecydowana większość spacerowiczów zachowała się odpowiedzialnie i zgodnie z nowymi przepisami. 
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE