Reklama

Popędzą nawet 150 km/h, wzburzając Wisłę. Emocje sportowe gwarantowane

Opublikowano:
Autor:

Popędzą nawet 150 km/h, wzburzając Wisłę. Emocje sportowe gwarantowane - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości - Wspólny start całej grupy skuterów, ryk silników o mocach przekraczających 500 KM, fontanny wody i fale rozbijane przez mknące z dużymi prędkościami skutery, zapewnią przybyłym widzom niesamowite emocje - zapowiadają w Wodnym Ochotniczym Pogotowiu Ratunkowym. Za niecałe dwa tygodnie wszyscy przybyli będą spoglądali albo ku Wiśle, albo ku wspaniale prezentującym się na nabrzeżu jednośladom.

- Wspólny start całej grupy skuterów, ryk silników o mocach przekraczających 500 KM, fontanny wody i fale rozbijane przez mknące z dużymi prędkościami skutery, zapewnią przybyłym widzom niesamowite emocje - zapowiadają w Wodnym Ochotniczym Pogotowiu Ratunkowym. Za niecałe dwa tygodnie wszyscy przybyli będą spoglądali albo ku Wiśle, albo ku wspaniale prezentującym się na nabrzeżu jednośladom.

Rejonowe Płockie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe po raz trzeci zorganizuje Mistrzostwa Polski Skuterów Wodnych. Tym razem to właśnie w Płocku rozpocznie się cykl zawodów o miano najlepszych sterników pływających na skuterach wodnych w roku 2019. Będzie się działo zarówno na wodzie, jak i na nabrzeżu od godz. 11.00 w sobotę, 18 maja do godz. 15.00 w niedzielę, 19 maja! Już teraz zapiszcie sobie w kalendarzu, że warto być w Płocku, aby podziwiać zmagania 50 najlepszych polskich zawodników. Z pewnością emocji sportowych nie zabraknie. Tym bardziej, że najszybsze maszyny będą w stanie rozpędzić się nawet do 150 km/h! Zapowiedziano udział zawodników, którzy dotychczas odnosili sukcesy podczas imprez rozgrywanych w Europie oraz w trakcie zawodów rangi światowej. Nasi rodacy zmierzą się również z konkurentami z Rosji, Litwy, Czech – czekają nas więc wkrótce będą zawody międzynarodowe.  O to, aby każdy orientował się w tym, co się dzieje na wodzie, zadba spiker. Zawody obejrzymy z molo, ze skarpy wiślanej bądź plaży. W ciągu dwóch dni trwania Mistrzostw rozegranych zostanie pond 20 wyścigów wyłaniając najlepszych sterników I rundy Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych 2019 r.

Dodatkowo w pobliżu molo zostanie rozstawione miasteczko namiotów, baldachimów i dużych balonów. W porównaniu z poprzednimi zawodami, tegoroczną edycję wzbogacono o stoiska firmowe producentów akcesoriów motorowodnych i wystawców skuterów wodnych, natomiast dla najmłodszych płocki WOPR przygotuje dmuchane miasteczko do gier i zabaw. Poza wymiarem czysto sportowym impreza będzie miała na celu propagowanie bezpiecznych form spędzania czasu w wodzie, ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystania sprzętu motorowodnego. - Godnym pokreślenia jest fakt, że będzie to jedna z największych imprez sportowych jakie odbędą się w Płocku w 2019 r. - dodają w płockim WOPR.

To nie koniec. Także 18 maja w okolicy molo płoccy motocykliści, zrzeszeni w Stowarzyszeniu EGO SUM VIA, rozpoczną sezon motocyklowy (od godz. 13.00).

 Plakat - Facebook

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE