Reklama

Ponownie opanują miasto, aby poszaleć na rolkach

Opublikowano:
Autor:

Ponownie opanują miasto, aby poszaleć na rolkach  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miłośnicy jazdy na rolkach spotkają się, by wspólnie przejechać ulicami miasta przy dźwiękach muzyki. To już ostatni taki przejazd w tym roku. - Zapraszamy wszystkich potrafiących jechać 15 km/h oraz hamować na rolkach lub wrotkach - mówią organizatorzy. Jednocześnie zachęcają do przygotowania ciekawego przebrania. A skoro to pierwszy przejazd w nowym roku szkolnym, to może być mundurek szkolny lub dowolna wariacja na jego temat. Najciekawsze pomysły będą nagrodzone.

Miłośnicy jazdy na rolkach spotkają się, by wspólnie przejechać ulicami miasta przy dźwiękach muzyki. To już ostatni taki przejazd w tym roku. - Zapraszamy wszystkich potrafiących jechać 15 km/h oraz hamować na rolkach lub wrotkach - mówią organizatorzy. Jednocześnie zachęcają do przygotowania ciekawego przebrania. A skoro to pierwszy przejazd w nowym roku szkolnym, to może być mundurek szkolny lub dowolna wariacja na jego temat. Najciekawsze pomysły będą nagrodzone.

Zostaje tylko wyciągnąć rower albo rolki i udać się w poniedziałek na miejsce zbiórki, które będzie zlokalizowane przy Orlen Arenie (przy skateparku). Chętni mają czas na dotarcie między godz. 19.30 a 20.00, później wszyscy ruszą na wieczorną przejażdżkę. Przypominamy, że udział w tej imprezie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Informacje są dostępne na stronie Nightskating Płock na Facebooku.

Planowana trasa przejazdu: 7 Czerwca, NSZ, Rutskich, Rembielińskiego, Tysiąclecia, Bielska, Kwiatka, Kolegialna, Słoneczna, Głowackiego, Wyszogrodzka, Al. Jana Pawła II, Czwartaków, Al. Jana Pawła II, Al. Armii Krajowej, Wyszogrodzka, Piłsudskiego, Chopina, NSZ, 7 Czerwca.

Regulamin Nightskating Płock:
1. Regulamin określa zasady i warunki przejazdu oraz sposoby zachowania się uczestników.
2. W przejeździe ulicami miasta biorą udział wyłącznie osoby poruszające się na wrotkach jednośladowych (rolkach), wrotkach dwuśladowych lub nartorolkach (dopuszczenie do udziału innych pojazdów tylko za zgodą organizatora, pod warunkiem jazdy na końcu peletonu).
3. Warunkiem uczestniczenia we wspólnej jeździe jest umiejętność sprawnego poruszania się na rolkach, hamowania oraz skręcania, tak, aby przejazd mógł odbywać się zwartą grupą. Uczestniczy niespełniający powyższego warunku zostaną usunięci z udziału w przejeździe przez przedstawiciela organizatora.
4. Udział w przejeździe jest bezpłatny.
5. Podczas przejazdu należy trzymać się prawej strony jezdni, by umożliwić przejazd służbom porządkowym i ratunkowym.
6. Organizator zaleca noszenie podczas jazdy kompletu ochraniaczy oraz kasku, jak również elementów odblaskowych i świetlnych. Dla uczestników w wieku do lat 15 noszenie kasku jest obowiązkowe.
7. Udział w przejeździe dzieci do lat 12 tylko pod nadzorem pełnoletniego opiekuna.
8. Osoby chcące zakończyć udział przed oficjalnym zakończeniem, powinny opuścić trasę przejazdu.
9. Organizator zapewnia obecność służby porządkowej (NS Team) wyróżniającą się oznaczoną odzieżą.
10. Osoby biorą udział w przejeździe na własną odpowiedzialność i zobowiązują się do zachowywania w sposób niezagrażający innym uczestnikom przejazdu. Organizator nie ponosi odpowiedzialności cywilnej za wypadki oraz szkody spowodowane przez uczestników przejazdu.
11. Uczestników obowiązują przepisy ustawy z dnia 24 lipca 2015 r. „Prawo o zgromadzeniach”.
12. Zabrania się posiadania, spożywania i udziału w przejeździe osobom pod wpływem napojów alkoholowych, środków odurzających lub psychotropowych.
13. Zabrania się sprzedawania, reklamowania, akwizycji i przeprowadzania zbiórek pieniężnych bez zgody organizatora.
14. Uczestnicy zobowiązani są do ścisłego wykonywania poleceń organizatora, policji, służb porządkowych i ratowniczych.
15. Osoby stwarzające zagrożenie dla innych uczestników, nieprzestrzegające postanowień niniejszego regulaminu lub niestosujące się do poleceń podmiotów zespołu zabezpieczającego przejazd, mogą zostać wykluczone z udziału w przejeździe lub przekazane policji.
16. Organizator nie musi podawać przyczyny odmowy wstępu lub usunięcia z przejazdu danej osoby.
17. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania przejazdu.
18. W przypadku zaistnienia spraw spornych, nieuregulowanych niniejszym regulaminem, decyzję podejmuje organizator.
19. Regulamin dostępny jest na stronie internetowej organizatora oraz u organizatora w trakcie trwania zgromadzenia i przejazdu.
20. Zdjęcia z wizerunkami uczestników mogą być publikowane na stronie internetowej organizatora. Udział w przejeździe jest jednoznaczny z zezwoleniem na ich publikację. Na prośbę uczestnika zdjęcie zostanie usunięte lub retuszowane.
21. Poprzez udział w przejeździe, każdy uczestnik potwierdza zapoznanie się z powyższym regulaminem oraz jego akceptację.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE