Reklama

Poniedziałek. Dziś drogowcy pracują na...

Opublikowano:
Autor:

Poniedziałek. Dziś drogowcy pracują na... - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podajemy, na których płockich ulicach można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem oraz gdzie drogowcy będą prowadzili roboty drogowe.

Podajemy, na których płockich ulicach można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem oraz gdzie drogowcy będą prowadzili roboty drogowe.

Jak zapowiada Miejski Zarząd Dróg, drogowcy mają dziś w planach układanie masy asfaltowej  i naprawę chodnika przy ulicy Królowej Jadwigi, a także naprawę ubytków na skrzyżowaniu Tysiąclecia i Łukasiewicza. Rozpoczęły się też prace przy Ciechomickiej związane z budową kolektora ściekowego dla osiedli Ciechomice i Góry. Jak podaje biuro prasowe Ratusza, obowiązuje tam zmieniona organizacja ruchu, zwężenia jezdni i ograniczenia prędkości. Na jezdni mogą pracować ludzie i sprzęt ciężki.

Jak zwykle trzeba uważać przy powstającym na Piłsudskiego wiadukcie, a także na przebudowywanym rondzie Dobrzyńska - Medyczna, na którym znów obowiązuje ruch okrężny (rondo tymczasowe) i nie można już przejechać po drodze technicznej. Przypominamy również, że na Kobylińskiego ruch z centrum miasta w kierunku Skarpy i Winiar odbywa się normalnie, ale już w drugą stronę - do centrum - obowiązują objazdy ulicami: Kazimierza Wielkiego - Nowowiejskiego lub Mościckiego - Miodowa -Łukasiewicza

Kierowcy powinni dziś uważać na fotoradar. Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej, Jolanta Głowacka, w poniedziałek strażnicy ustawią się na ulicach:

- Kochanowskiego,

- Mickiewicza,

- Słoneczna,

- Sierpecka.

Fot. MZD

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE