Reklama

Ponad pół mln na centrum wspinaczkowe

Opublikowano:
Autor:

Ponad pół mln na centrum wspinaczkowe - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Grubo ponad pół miliona złotych będzie kosztować centrum wspinaczkowe przy Orlen Arenie. Ściankę zbuduje firma z Piechowic z dolnośląskiego.

Grubo ponad pół miliona złotych będzie kosztować centrum wspinaczkowe przy Orlen Arenie. Ściankę zbuduje firma z Piechowic z dolnośląskiego.

Jak już pisaliśmy, jeszcze w tym roku przy Orlen Arenie ma powstać centrum wspinaczkowe  z kolorową ścianką do wspinania większą od tej w Borowiczkach, z którego korzystać będą mogły osoby w każdym wieku i o różnych umiejętnościach, a także strefą do zabawy i do treningu. Przetarg ogłoszono kilka tygodni temu, obejmował zarówno opracowanie projektu ( na ten etap wykonawca ma czas do połowy maja), a na wykonanie i montaż ścianki - do 25 czerwca.

Teraz Ratusz rozstrzygnął przetarg na tę inwestycję. Wpłynęły trzy oferty, za najkorzystniejszą zdaniem Wydziału Zamówień Publicznych uznano propozycję firmy Geco-Walls z Piechowic, która zaoferowała cenę ponad 581 tys. zł (to najniższa cena) i 60-miesięczną gwarancję.

Wizualizacje z dokumentacji projektowej

Czytaj też:

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE