Reklama

Ponad pięć miesięcy zmagań. Płock ostatni w klasyfikacji

Opublikowano:
Autor:

Ponad pięć miesięcy zmagań. Płock ostatni w klasyfikacji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zabrze, Częstochowa, Bytom, Wrocław i na końcu Płock. Tak przedstawia się klasyfikacja w tej corocznej akcji wymiany wytworzonej energii na czek dla wybranego stowarzyszenia.

Zabrze, Częstochowa, Bytom, Wrocław i na końcu Płock. Tak przedstawia się klasyfikacja w tej corocznej akcji wymiany wytworzonej energii na czek dla wybranego stowarzyszenia.

Przejechane blisko 51 kilometrów, co pozwoliło na wytworzenie 2,5 milionów watogodzin energii od 22 kwietnia do 30 września. To rezultat akcji charytatywnej Honorowy Dawca Energii Fortum w Płocku. Wzięło w niej udział blisko 200 osób, które poprzez swoją aktywność sportową zabiegały o jak najwyższą lokatę dla naszego miasta. Akurat płocczanie najchętniej wybierali bieganie. Dzięki ich wsparciu stowarzyszenie „Wędka”, które pomaga dzieciom i młodzieży w organizowaniu ich czasu wolnego, przygotowując dla nich warsztaty, spotkania oraz inne zajęcia, otrzyma darowiznę w wysokości 5 tys. zł. Darowizna zostanie przeznaczona na realizację projektów dla dzieci i ich rodzin oraz obsługę księgową stowarzyszenia.

[ZT]15162[/ZT]

W tej edycji HDEF wzięło udział ponad 2 tys. 200 osób z pięciu miast, które przebyły łącznie ponad 812 tysięcy kilometrów.

- Tym sposobem wytworzonych zostało przeszło 39 milionów watogodzin energii. Aplikacja programu została uruchomiona ponad 90 tysięcy razy. To świetne wyniki, dlatego bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję – mówi Jacek Ławrecki, rzecznik prasowy Fortum.

Fot. Zestawienie - Fortum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE