Reklama

Ponad 30 wystawców na targach [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Ponad 30 wystawców na targach [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ile kosztuje mieszkanie na starówce, a ile na nowym osiedlu przy Górnej? Jakie inwestycje planują spółki miejskie? Co przewiduje przy moim bloku plan zagospodarowania przestrzennego? Odpowiedź na wszystkie te pytania można znaleźć w… Galerii Wisła.

Ile kosztuje mieszkanie na starówce, a ile na nowym osiedlu przy Górnej? Jakie inwestycje planują spółki miejskie? Co przewiduje przy moim bloku plan zagospodarowania przestrzennego? Odpowiedź na wszystkie te pytania można znaleźć w… Galerii Wisła.

Od soboty rano trwają tam Targi Nieruchomości i Budownictwa. Nad makietami przedstawiającymi nowe bloki, a także domy i przedszkola siedzą przedstawiciele firm związanych z mieszkalnictwem i obrotem nieruchomościami, na czele z prezesami spółek miejskich, tych, które mają coś do powiedzenia na ten temat. Można porozmawiać o aktualnej ofercie mieszkaniowej, popytać o metraż, cenę, plany zagospodarowania przestrzennego czy inwestycje planowane w przyszłości.

- Mam nadzieję, że impreza rozrośnie się na tyle, że kolejną zorganizujemy na większej przestrzeni, np. w Orlen Arenie - żartował prezydent Płocka Andrzej Nowakowski.

Aktualnie w Wiśle prezentuje się ponad 30 wystawców. Przed stoiskami nietypowa galeria - miniaturowe bloki i domy, obrazujące wygląd nowych nieruchomości. Zainteresowaniem cieszą się makiety trzech nowych płockich przedszkoli budowanych przez Inwestycje Miejskie.

Klientów galerii - tych przypadkowych i tych, którzy specjalnie wybrali się do Wisły na targi, najbardziej interesują oczywiście ceny mieszkań. A te są dość podobne. 3,9 tys. zł za metr kw. - tyle mniej więcej życzy sobie Agencja Rewitalizacji Starówki za mieszkania w gmachu przy Synagogalnej (Powierzchnie mieszkań wynoszą od 38 do 92 m2). Podobną cenę oferuje Amabud ze swoimi charakterystycznymi biało-czerwonymi blokami na nowym osiedlu Górna.

Jutro, w niedzielę drugi dzień Targów Nieruchomości i Budownictwa. Wśród wystawców są deweloperzy, biura nieruchomości, spółki miejskie i banki. Na ponad 30 stoiskach spotkamy przedstawicieli organizatora targów, czyli biur tworzących Galerię Nieruchomości Płock, w których bazach znaleźć można ponad 1000 ofert sprzedaży i najmu nieruchomości z Płocka i okolic (Biura Nieruchomości „Lokum”, Biura Nieruchomości-Michalski, Atrium Nieruchomości oraz Agencji Obrotu Nieruchomościami „Centrum”), a także Urzędu Miasta, Agencji Rewitalizacji Starówki, MZGM-TBS, Rynexu, Amabudu itd. Wystawcy czekają od 10.00 do 18.00.

 

 

fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE