Reklama

Ponad 240 tys. zł na niecałe 2 km drogi

Opublikowano:
Autor:

Ponad 240 tys. zł na niecałe 2 km drogi - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podpłocka gmina Słupno dostanie z Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego ponad 240 tysięcy na remont niespełna dwóch kilometrów drogi w miejscowości Mirosław.

Podpłocka gmina Słupno dostanie z Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego ponad 240 tysięcy na remont niespełna dwóch kilometrów drogi w miejscowości Mirosław.

Pieniądze pochodzą z przetargowych oszczędności z tegorocznej edycji „Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych”. Łączna kwota, którą udało się w ten sposób wygospodarować, to 646 tysięcy. 93,3 tys. trafi do gminy Sarnaki, a 313 tys. - do gminy Zabrodzie.

Pieniądze, które trafią do gminy Słupno, mają zostać przeznaczone na wyremontowanie drogi w miejscowości Mirosław o długości 1,7 kilometra. Projekt modernizacji drogi przygotowany przez władze gminy Słubice został zgłoszony do tegorocznej edycji „Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych” i przeszedł pozytywnie ocenę merytoryczną oraz formalną.

Niestety, w związku z ograniczonym limitem środków dla województwa mazowieckiego początkowo nie został zakwalifikowany do realizacji. Sytuacja zmieniła się dzięki uzyskaniu oszczędności w wyniku przetargów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE