Reklama

Ponad 180 lat wypoczynkowej tradycji. Kurort w Ciechocinku zaprasza!

Opublikowano:
Autor:

Ponad 180 lat wypoczynkowej tradycji. Kurort w Ciechocinku zaprasza!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To tutaj spotyka się tradycja i nowoczesność , a wykorzystanie naturalnych zasobów, stało się prawdziwą wizytówką kurortu. Dzięki solance, określanej mianem „złota Ciechocinka”, uzdrowisko zapisało się na uzdrowiskowej mapie Polski i Europy. Kultowy kurort to także jedna z turystycznych stolic regionu. Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A. zaprasza!

To tutaj spotyka się tradycja i nowoczesność , a wykorzystanie naturalnych zasobów, stało się prawdziwą wizytówką kurortu. Dzięki solance, określanej mianem „złota Ciechocinka”, uzdrowisko zapisało się na uzdrowiskowej mapie Polski i Europy. Kultowy kurort to także jedna z turystycznych stolic regionu. Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A. zaprasza!

 "Perła polskich uzdrowisk" przyciąga turystów nie tylko swoimi naturalnymi walorami. Największy na świecie kompleks tężni, to fragment fabrycznego ciągu technologicznego produkcji soli i fakt, że w uzdrowisku ciągle obecny jest niepowtarzalny klimat kurortu z XIX wieku, to wystarczający argument, aby do Ciechocinka przyjeżdżali wielbiciele historii.

Wśród najpopularniejszych zabiegów, jakie oferuje obsługa uzdrowiska, dominują kąpiele solankowe. Ich sława zupełnie wykracza poza granice Polski. Chwalą je przede wszystkim ci, którzy narzekają na problemy z kręgosłupem. Kurort świadczy także szczególną opiekę w przypadku schorzeń narządów ruchu, otyłości i chorób metabolicznych oraz przewlekłych osłabień organizmu wynikających z częstych chorób górnych dróg oddechowych. Także ci, którzy narzekają na zmęczenie pracą czy depresje mogą wypocząć w urokliwych zakątkach słynnego ciechocińskiego „Domu Zdrojowego”.

Z bogatej i różnorodnej oferty Spółki  skorzystać mogą również dzieci i młodzież. Firma posiada gotowe antidotum na problemy zdrowotne najmłodszych. Narodowy Fundusz Zdrowia opłaca pobyty dzieci od 3 do 18 roku życia w dziecięcym Szpitalu Uzdrowiskowym Nr III im. dra Markiewicza. Atrakcyjna oferta pobytów prywatnych jest zaś doskonałą alternatywną na kuracje najmłodszych w Uzdrowisku.

W 2015 roku, to niezwykłe dziecięce sanatorium, przeszło gruntowną modernizację. Na miejscu znajduje się kompleksowa baza zabiegowa wraz z basenem solankowym oraz szkoła, która zapewnia naukę w oddziałach przedszkolnych, szkole podstawowej, gimnazjum oraz liceum.

Pobyt w uzdrowisku to relaks i dla ciała i dla duszy! Kilka, lub kilkanaście dni, można spędzić wybierając jeden z czterech obiektów sanatoryjnych Spółki. Adresy i dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej uzdrowiska (tutaj).

Doskonałym dopełnieniem kuracji w Uzdrowisku jest pielęgnacja ciała z wykorzystaniem ciechocińskich kosmetyków produkowanych na bazie produktów zdrojowych: soli jodowanej oraz wysokozmineralizowanej wody „Krystynka”, która znajduje się na rynku już od ponad 110 lat.  W swoim składzie zawiera ona duże ilości składników mineralnych, które odgrywają ważną rolę w organizmie człowieka. Innymi słowy: samo zdrowie!

Potrzebujesz relaksu, szwankuje ci zdrowie i chcesz przekonać się na własnej skórze, dlaczego ciechocińskie uzdrowisko zdobyło międzynarodową sławę? Nie czekaj! Przyjedź i zadbaj o siebie! Niech Ciechocinek stanie się i Twoją receptą na zdrowie!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE