Reklama

Ponad 100 artystów z całego świata na Audioriver!

Opublikowano:
Autor:

Ponad 100 artystów z całego świata na Audioriver! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W ostatni weekend Płock już po raz trzynasty wypełni się festiwalowiczami. Zapewne blisko kilkadziesiąt tysięcy osób będzie bawić się nocą na nadwiślańskiej plaży, w dzień na Starym Rynku albo w parku przy schodach Broniewskiego podczas niedzielnego Sun/Day.

W ostatni weekend lipca Płock już po raz trzynasty wypełni się festiwalowiczami. Zapewne blisko kilkadziesiąt tysięcy osób będzie bawić się nocą na nadwiślańskiej plaży, w dzień na Starym Rynku albo w parku przy schodach Broniewskiego podczas niedzielnego Sun/Day.

Łącznie stu trzech artystów z całego świata potwierdziło swój udział w wydarzeniu. Przez trzy dnia na dziewięciu scenach będą grać dla fanów muzyki elektronicznej w Polsce.

W tym czasie organizatorzy przygotowali dla gości, ale i dla płocczan, mnóstwo atrakcji zarówno w nocy, jak i za dnia: warsztaty, spotkania z muzykami, wystawy, koncerty itp. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Na plaży rozstawi się aż sześć scen. Main Stage to główna i największa scena, która gości zawsze największe gwiazdy, jak Bonobo. Circus Stage słynie z kultowych closingów. A wielbiciele drum & bass powinni zajrzeć pod Hybrid Tent. Trzy sceny będą nowe: Burn Stage, Kosmos i True Music Stage. Program Burn Stage od dwóch lat umilał uczestnikom dzienną część festiwalu na płockim rynku, w tym roku scena zejdzie nad Wisłę.

Jedna scena stanie na Starym Rynku, gdzie w piątek o 16:00 i w sobotę o 10:30 rozpocznie się impreza. Tu także odbędą się Targi Muzyczne, na których wystawiają się przedstawiciele branży muzycznej. Dwie kolejne sceny pojawią się pod drzewami parku między ul. Rybaki a Mostową, gdzie na niedzielę przenosi się Audioriver. Biletów na ten dzień, tak jak karnetów 3-dniowych już jednak nie ma – zostały wyprzedane.

Przypominamy, że do 22 lipca karnet 2-dniowy kosztuje 280 zł, później cena wzrośnie do 310 zł. W sprzedaży są jeszcze bilety jednodniowe – na piątek albo sobotę - w cenie 170 zł. Nie należy jednak odkładać zakupu biletów, ponieważ ostatnie pięć edycji Audioriver zostało wyprzedanych jeszcze przed otwarciem festiwalowych bram. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE