Reklama

Pomyśl zanim wyciągniesz telefon. Zobaczcie ten mocny filmik

Opublikowano:
Autor:

Pomyśl zanim wyciągniesz telefon. Zobaczcie ten mocny filmik - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wszyscy czytamy o różnych zdarzeniach policyjnych, wypadkach, które dla kogoś są prawdziwą tragedią. Dlatego naprawdę warto ten filmik zobaczyć i pomyśleć.

Wszyscy czytamy o różnych zdarzeniach policyjnych, wypadkach, które dla kogoś są prawdziwą tragedią. Dlatego naprawdę warto ten filmik zobaczyć i pomyśleć.

Do takich zdarzeń trzeba podchodzić bardzo ostrożnie, zwłaszcza zaraz po ich wystąpieniu, kiedy informacje często są niepełne. A nawet zdarza się, że błędne, co pokazał wypadek na al. Piłsudskiego.

[ZT]21066[/ZT]

Otrzymaliśmy trzy różne wersje tego samego zdarzenia. W pierwszej wersji miało chodzić o cztery samochody, w drugiej - trzy i dwie osoby w stanie ciężkim, natomiast policyjne ustalenia wykazały, że były to dwa auta, natomiast wskazywana nawet przez strażaków honda, jako trzecie auto, nie brała udziału w zdarzeniu, które w mediach społecznościowych można było nawet obejrzeć na filmiku wraz z opisem tego, co się dzieje. Jedna poszkodowana w tym wypadku osoba wciąż walczy o życie.

Zobaczcie filmik "Lajk nie pomoże" autorstwa OSP Stare-Bielsko, udostępniony na Facebooku przez OSP Płock-Borowiczki. - Film pokazuje zachowania gapiów podczas prowadzonych akcji ratowniczych. Pomysł pojawił się podczas prezentacji podobnego filmu, który powstał wcześniej za granicą. Celem naszym było przekazanie go dalej ale w naszym ojczystym języku w naszych realiach - tłumaczą strażacy. Filmik ma już 146 tys. wyświetleń i 2,3 tys. udostępnień.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE