Reklama

Pomysł na nietypowy prezent: zabieg medycyny estetycznej

Opublikowano:
Autor:

Pomysł na nietypowy prezent: zabieg medycyny estetycznej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Oklepanych i nietrafionych prezentów jest mnóstwo. Warto czasami wyjść poza schemat i ufundować najbliższej osobie zabieg medycyny estetycznej. W święta można liczyć na specjalne rabaty.

Oklepanych i nietrafionych prezentów jest mnóstwo. Warto czasami wyjść poza schemat i ufundować najbliższej osobie zabieg medycyny estetycznej. W święta można liczyć na specjalne rabaty. 

Jak wiele nietrafionych prezentów ląduje w czeluściach szafy albo wręcz na aukcjach internetowych? Warto o tym pomyśleć, także w swoim przypadku. A może mamy czy najlepszej przyjaciółki? Panowie też nie powinni się wstydzić.  

W Linea Medica przygotowaliśmy na święta specjalne ceny. Specjalnie dla odważnych, pewnych siebie i pięknych kobiet.

W specjalnej przedświątecznej ofercie mamy dla ciebie osocze bogatopłytkowe (wampirzy lifting) w cenie, jakiej jeszcze nie było. Zabieg wykonuje od początku do końca lekarz. Doktor Eryk Pawlik jest lekarzem medycyny estetycznej, fachowcem, który doskonale dba o swoje pacjentki. Doktor wysoko ceni zalety osocza bogatopłytkowego. Na czym polega? 

- Zabieg przy użyciu osocza bogoatopłytkowego to regeneracja skóry za pomocą czynników wzrostu uzyskanych z płytek własnej krwi poprzez specjalne preparowanie - wyjaśnia dr Pawlik - Trzeba uzyskać ich odpowiedni stężenie, a następnie podanie w czasie zabiegu mezoterapii do wybranego obszaru skóry. Jest to jedyna i wyjątkowo skuteczna metoda pozwalająca na odbudowę warstwy brodawkowatej skóry odpowiedzialnej za jędrność skóry.

Jak to robimy w praktyce?

Wystarczy się zapisać, a doktor oceni stan skóry. Podczas konsultacji może także, na życzenie, zaproponować inne zabiegi dostępne w Linea Medica. Pacjentce zostanie pobrana krew, która jest poddawana specjalnej obróbce tak, by zostało osocze bogate w płytki krwi. Następnie doktor podaje osocze pod skórę w formie mezoterapii, czyli delikatnych nakłuć. Zabieg nie jest bolesny. Od razu po nim można wrócić do codziennych zajęć.

Następnym szybkim i polecanym przez nas zabiegiem jest … botox! Botox czyli toksyna botulinowa.

Czym jest i jak działa?

- Od wielu lat wykorzystywana jest w medycynie, zwłaszcza estetycznej. - wyjaśnia dr Eryk Pawlik -  Iniekcja substancji w skórę, w okolice zmarszczek mimicznych powoduje reakcję relaksacji mięśni, które zostają lekko sparaliżowane i nie działają z pełną siłą przez okres od 4 do 8 miesięcy. Przez ten czas skóra odpoczywa, a zmarszczki zostają wygładzone.

Zabieg opiera się na podawaniu niewielkich dawek substancji w miejsca wyznaczone przez lekarza z zastosowaniem bardzo cienkich igieł, dzięki czemu zabieg jest całkowicie bezbolesny. Cała procedura trwa od kliku do kilkunastu minut – w zależności od miejsca iniekcji. Wskazaniami do zabiegu są tzw. kurze łapki wokół oczu, zmarszczki palacza, bruzdy na czole, zmarszczki „marionetki”. Zastosowanie tej metody pozwala na osiągnięcie efektu podniesienia opadających powiek oraz opadających kącików ust.

Substancja wykorzystywana bywa również w leczeniu nadmiernej potliwości. Po wstrzyknięciu w skórę toksyny botulinowej można zaobserwować widoczne efekty od 4 do 10 doby. W zależności od stężenia oraz miejsca iniekcji zmiany utrzymują się od 4 do 8 miesięcy. Przy zastosowaniu kolejnych kuracji, w odpowiednich odstępach, czas działania się wydłuża. Ponadto po ustaniu działania substancji wcześniejsze zmarszczki nie są już tak widoczne.

Ile to kosztuje?

W świątecznej, wyjątkowej ofercie osocze bogatopłytkowe – jeden zabieg i botox – zabieg na „kurze łapki” za 350 zł.

Takiej oferty jeszcze nie było!

       

       

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE