Reklama

Policjanci znaleźli zwłoki. Teraz przeczesują teren

Opublikowano:
Autor:

Policjanci znaleźli zwłoki. Teraz przeczesują teren - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do wstrząsającego odkrycia doszło w Woli Łąckiej w pobliżu byłego hotelu Marcel. Ciało mężczyzny znalazł jeden z okolicznych mieszkańców. Ślady wskazywały, że śmierć nastąpiła już jakiś czas temu. Policjanci przeczesują teren i prowadzą dochodzenie w celu wykluczenia udziału osób trzecich. Na razie nieznana jest tożsamość zmarłego.

Do wstrząsającego odkrycia doszło w Woli Łąckiej w pobliżu byłego hotelu Marcel. Ciało mężczyzny znalazł jeden z okolicznych mieszkańców. Ślady wskazywały, że śmierć nastąpiła już jakiś czas temu. Policjanci przeczesują teren i prowadzą dochodzenie w celu wykluczenia udziału osób trzecich. Na razie nieznana jest tożsamość zmarłego.

- W piątek około 17 w  zwłoki mężczyzny w średnim wieku znalazł mieszkaniec - wyjaśnia Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy KMP w Płocku. - Były one w znacznym stopniu rozkładu. W tej chwili na miejscu są policjanci, którzy przeczesują teren w celu odnalezienia śladów mogących pomóc w identyfikacji zwłok. Wstępnie wykluczony jest udział osób trzecich, ale zostanie to potwierdzone dopiero po wyniku sekcji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE