Reklama

Policjanci złapali wandala na gorącym uczynku

Opublikowano:
Autor:

Policjanci złapali wandala na gorącym uczynku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W środę około godz. 22.40 oficer dyżurny w Komendzie Miejskiej Policji otrzymał anonimowe zgłoszenie o mężczyźnie, który na ul. Agrestowej demoluje samochód.

W środę około godz. 22.40 oficer dyżurny w Komendzie Miejskiej Policji otrzymał anonimowe zgłoszenie o mężczyźnie, który na ul. Agrestowej demoluje samochód

Jak informuje policyjny rzecznik, Krzysztof Piasek, na wskazane miejsce niezwłocznie pojechał patrol policji. Zatrzymano 59-letniego mieszkańca Płocka, co było możliwe – jak dopowiada rzecznik – dzięki szybkiemu anonimowemu zgłoszeniu.

– Mężczyzna uszkodził samochód marki Audi, wybijając w nim szybę – mówi Krzysztof Piasek. – Wartość strat to ok. 1,5 tys. zł. Płocczanin został zatrzymany w policyjnym areszcie. Dzisiaj zostanie przesłuchany w powyższej sprawie. Usłyszy zarzut uszkodzenia mienia.

Szkody oszacowane na 2,5 tys. zł spowodował natomiast ktoś, kto w tym tygodniu we wtorek porysował powłokę lakierniczą volvo zaparkowanego na ul. Przemysłowej.

Do godz. 16.00 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pełnią dziś służbę w nieoznakowanym radiowozie z video rejestratorem na trasie Płock – Rogozino – Radzanowo – Staroźreby – Góra.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE