Reklama

Policjanci szukają zaginionego. Jest chory

Opublikowano:
Autor:

Policjanci szukają zaginionego. Jest chory - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Płoccy policjanci poszukują zaginionego Dariusza Iwandowskiego, który w sobotę 9 listopada około 11-11.30 oddalił się z Domu Pomocy Społecznej w Zakrzewie Kościelnym.

Płoccy policjanci poszukują zaginionego Dariusza Iwandowskiego, który w sobotę 9 listopada około 11-11.30 oddalił się z Domu Pomocy Społecznej w Zakrzewie Kościelnym.

Dariusz Iwadowski, syn Ryszarda, ma 43 lata, 175 cm wzrostu, 74 kg wagi. Ma szczupłą budowę ciała, krótkie ciemne włosy strzyżone na jeża, pociągłą twarz, duże odstające uszy, ubytki w uzębieniu, duży nos przekrzywiony na prawą stronę.

Prawdopodobnie ubrany był w granatową kurtkę z ortalionu, szarobrązowe spodnie i jasne buty. Jest upośledzony w stopniu umiarkowanym, ale zdolny do samodzielnej egzystencji. Nie jest ubezwłasnowolniony.

- Jeśli ktokolwiek widział zaginionego mężczyznę bądź zna miejsce jego pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku pod telefonami numer 24 266 16 00; 24 266 16 01 lub 997 – prosi Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji.

Fot. KMP Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE