Reklama

Policjanci szukają świadków wypadku

Opublikowano:
Autor:

Policjanci szukają świadków wypadku  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci szukają świadków wypadku, do którego doszło w nocy z 23 na 24 czerwca. Liczą, że pomogą wyjaśnić jego okoliczności.

Policjanci szukają świadków wypadku, do którego doszło w nocy z 23 na 24 czerwca. Liczą, że pomogą wyjaśnić jego okoliczności. 

Do wypadku doszło w godzinach 2:00-2:40 w miejscowości Brochocin. Postępowanie prowadzą policjanci z posterunku w Radzanowie. 

- Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, zastali pojazd marki Opel Astra, który zjechał z drogi do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo - wyjaśnia Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. -  W samochodzie siedział nietrzeźwy mężczyzna. Oświadczył, że nie wie co się stało, jednak to nie on kierował samochodem. Według tego mężczyzny kierowca, którego nie zna, uciekł z miejsca zdarzenia.

Policjanci prowadzą postępowanie ws. kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. 

Funkcjonariusze zwracają się do osób, które były świadkami zdarzenia, aby skontaktowały się z prowadzącym postępowanie: osobiście w Posterunku Policji w Radzanowie ul. Płocka 32, lub telefonicznie pod nr tel. 24 266 14 47; 24 266 14 48; 24 266 16 00; 24 266 16 01 i pod nr tel. alarmowych 112 i 997.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE